Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan állhatnék szóba és...

Hogyan állhatnék szóba és beszélgethetnék újra egy olyan lánnyal aki egy beteg, nemnormális szörnynek tart?

Figyelt kérdés

2020. máj. 28. 21:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Valóban beteg vagy.
2020. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem hagyd békén. Keress egy dokit.
2020. máj. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hagyd békén, gondolkozz el magadon. Nekem volt ilyen ember az életemben, nagyon stresszeltem miatta, főleg amikor azzal fenyegetett, hogy ő megöli magát, ha nem foglalkozom vele. Komolyan nem értem az ilyen embereket, hogy miért jó nekik ha ilyen helyzetbe hoznak másokat, szerintem ez szánalmas. Keress fel egy orvost, mert ezt senki sem fogja tolerálni. Sajnáltatni magad pedig felesleges, mert igazából rajtad múlik, hogy megpróbálsz e javítani ezen, és nem kell egyből a kötélre gondolni. A lányt felejtsd el, valószínűleg megvan az oka, amiért nem akar neked válaszolni, kicsit gondolj bele abba, hogy milyen lenne, ha téged zaklatnának így és rád akarnának erőltetni valamit amit te nem szeretnél, ráadásul ezen stresszelsz és már félsz is.

Egyébként remélem feltűnt, hogy nem jó amit csinálsz, mert ha nem, és még te sajnáltatod magad, akkor lehetséges, hogy nárcisztikus személyiségzavarod van. Na de, nem tudom a teljes sztorit, viszont ha igazam van, akkor légyszi fogadd meg ezeket.

2020. máj. 29. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Semmivel sem érzem magam nárcisztikusabbnak másnál.
2020. máj. 29. 18:08
 15/19 anonim ***** válasza:

#14

Ez semmit nem jelent. Hagyd békén azt, aki utál téged.

2020. máj. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok utált ember lenni. Nagyon rossz. Szeretném jóvátenni a dolgokat.
2020. máj. 29. 18:57
 17/19 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem zaklasd tovább. Élvezi a figyelmet tőled amit kap azért nem válaszol.
2020. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ides fiam sehogy!
2020. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha meghalsz, meghalsz! Sokan vagyunk így is! Több mint 7,674 milliárd. Nem hiszem hogy hiányozna majd a kérdésed a gyakorin.
2021. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!