Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen késő elkezdeni...

Hány évesen késő elkezdeni bulizni járni fiatalként?

Figyelt kérdés
Most lettem nemrég 17 éves, de általában otthon szoktam ülni. Amit tudni kell rólam, hogy van rajtam valamennyi súlyfelesleg, amitől az önbizalmam 0, mert régen emiatt piszkáltak sokat az iskolában. És így eléggé rosszul érzem magam emberek között, nem is szoktam kijárkálni, persze haverjaimmal találkozgatok, de buliba nem nagyon mernék elmenni, pedig vágyom már ilyenekre. Régebben kb. 3 hétig elkezdtem egészségesen enni meg edzeni, akkor kicsit nőtt az önbizalmam és sokkal nagyobb kedvvel mentem emberek közé is, pedig nem is látszott rajtam változás. Szóval, ha mondjuk lefogynék, hogy jól érezzem magam, hogy tudnék belecsöppenni ebbe a bulizós életbe, ha a jelenlegi haverjaim nem olyan bulizósak? Illetve szerintetek nincs késő?
2020. máj. 29. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
24 evesen sem jarok. 17 evesem sem kellene
2020. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vagy szép ahogy vagy. Ne a társadalom miatt változz csakis magad miatt.

Egyébként nem késő bulizni járni.

2020. máj. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha vágysz rá, akkor menjél nyugodtan, hidd el, ha kilépsz a komfortzónából, az erősíti az önbizalmat is, és akkor vonzó leszel fogyás nélkül is. Életkorhoz nem tudok hozzászólni, én 39 vagyok és sose buliztam, nem érdekelt, de sok embernem az egyetemi évek a bulis korszak, tehát 17 évesen bőven van időd.
2020. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*embernek, elírtam
2020. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő és szerintem jó úton haladsz. Fognak érni megpróbáltatások ugye a súlyod miatt amúgy is értek eddig is. Emberek irigyek arra ha más elér valamit vagy elfogadja magát. Szóval ne add fel! Szerintem nincs baj a bulizással 17éves lány vagyok utoljaraa 3 éve voltam. De én is kipróbálnám újra. Persze ennek is van egy egészséges határa,hogy hányszor mész bulizni egy hónapban/évben. És nem érdemes túllépni. De mindent érdemes kipróbálni.
2020. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En 38 vagyok, meg mindig jarok neha a barataimmal.
2020. máj. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a gimiben csupán pár alkalommal voltam házibuliban. Pont 17 voltam, amikor először jártam szórakozóhelyen. Aztán felvettek egyetemre 20 évesen, akkor kezdődött csak igazán a bulizós korszakom, jó sokszor járok! Szóval egyáltalán nem vagy elkésve semmiről.

Kezdj el aktívan sportolni és odafigyelni arra, hogy mit eszel. Említetted már azzal, hogy ez tetted jobban érezted magad a bőrödben. Szóval folytasd, meg fog nőni az önbizalmad is, ami nem csak a bulizás miatt lesz jó :)

2020. máj. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Én 19-20 éves koromig nem jártam sehová. Egyetemen elkezdtem, mentem vagy 3-4 évig, aztán meguntam.

Van olyan barátnőm, aki 25 évesen kezdett járni, pont akkor, mikor meg már én nem szerettem menni.

Akkor mész, amikor jól esik.

2020. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

60 felettieket is látni néha dizsiben. Sosem késő elkezdeni. Ez nem korfüggő tehát.


De akkor mitől függ?


Hát a személyiségtől!


Egy introvertált számára kimerítőek az ilyen hangos kicsapongó felszínes események. Egyszerűen értelmetlen számukra.

Viszont ha összeülnek beszélni, komoly társalgásra, és esetleg kis ital is oldja a gátlásokat, az sokkal feltöltőbb lehet számukra, hiszen már nem csacsogás meg tingli-tangli van, hanem számára is értelmes eszmecsere. Főleg ha sok az ismerős, igaz barát is a társaságban. Így nem érzik magukat feszélyezve sem.


Szóval a buli nem való mindenkinek. Ilyen egyszerű. Van, akinek sosem kell mennie.

2020. máj. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen?? Ne viccelj már, egyáltalán nem késő. Mi is akkortájt kezdtük az első komolyabb bulizgatásainkat a barátaimmal.
2020. máj. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!