Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen késő elkezdeni...

Hány évesen késő elkezdeni bulizni járni fiatalként?

Figyelt kérdés
Most lettem nemrég 17 éves, de általában otthon szoktam ülni. Amit tudni kell rólam, hogy van rajtam valamennyi súlyfelesleg, amitől az önbizalmam 0, mert régen emiatt piszkáltak sokat az iskolában. És így eléggé rosszul érzem magam emberek között, nem is szoktam kijárkálni, persze haverjaimmal találkozgatok, de buliba nem nagyon mernék elmenni, pedig vágyom már ilyenekre. Régebben kb. 3 hétig elkezdtem egészségesen enni meg edzeni, akkor kicsit nőtt az önbizalmam és sokkal nagyobb kedvvel mentem emberek közé is, pedig nem is látszott rajtam változás. Szóval, ha mondjuk lefogynék, hogy jól érezzem magam, hogy tudnék belecsöppenni ebbe a bulizós életbe, ha a jelenlegi haverjaim nem olyan bulizósak? Illetve szerintetek nincs késő?
2020. máj. 29. 00:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Angliaban 21 eves korig be se engednek klubbokba. Ellenorzik az igazolvanyokat.
2020. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!