Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mas lany/no is erzett igy...

Mas lany/no is erzett igy elete soran?

Figyelt kérdés

Nem dicsekedni vagy magamat sajnaltatni szeretnem, egyszeruen kivancsi vagyok masok allaspontjara is.

Frusztral, hogy a legtobben csak a kulsomet ertekelik, kiveteleznek velem emiatt. Nyilvan nagyra ertekelek egy kedves gesztust, viszont eleg zarkozott ember vagyok, szoval inkabb kenyelmetlenul erzem magam az ilyenektol. Mindig is inkabb az intellektusom miatt szerettem volna tiszteletet, ezert valamilyen szinten megalazonak elem meg azt, ha az emberek tobbsege csak egy szep arcot/alakot lat bennem. (Persze ranezesre csak ennyit lathatnak, kiveve ha rontgenszemuk van es meg a szemelyisegemet is latjak:D, de igy is eleg rossz erzes).


2020. máj. 29. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha meg valamiért nem nézel ki jól a szemükben, akkor meg ok nélkül undokak veled. Hidd el, az se jobb semmivel. Az intellektust meg így se értékelik, mivel ahhoz beszélgetni is kéne a nővel, olyan nővel meg nem beszélgetnek, aki szerintük ronda.
2020. máj. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A 90-es években voltam fiatal nő, és nem tudtam az utcán végigmenni beszólogatás, fütyülgetés nélkül, a tömegközlekedésen rendszeresen taperoltak, zaklattak már 14 éves koromtól. Soha nem vettek komolyan, főleg a férfiak. Állásinterjún az interjúztató megkért, hogy sétáljak körbe az irodában és közben a fenekemet bámulta (92-t írtunk), szakmai kérdést egyet sem tett fel. EZ sajnos annyira frusztrált, hogy egy idő után nem törődtem magammal, míg mostanra egy fogatlan dagadt banya lettem. Szóval ja, megértelek.
2020. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szintén. Az a baj, hogy hiába bújok el nagy pulcsikban észrevesznek. Utálom.
2020. máj. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, sokan éreztek hozzád hasonlóan. A legtöbb nő, aki a külsőn kívül nem tud mást felmutatni, az pont ezt érzi. Ugyanis, aki a külsején kívül mást is feltud mutatni, abban mást is értékelnek. Ez ilyen egyszerű.
2020. máj. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, utolsó, és a húsvéti nyúl meg a Mikulás is létezik.
2020. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5: Vicces az ilyen. Ha egy férfi fogalmaz meg hasonló szintű kritikát, hogy a nők csak a pénzes pasikat és helyes srácokat veszik észre, azonnal széttépitek. Ha egy nő fogalmaz meg ugyanilyet, akkor ő meg hú, de megmondta.

Írjak az egyik volt egyetemi csoporttársamnak, aki nem nézett ki különösebben jól, de mégis egy csomó srácnak bejött az intelligenciája miatt, hogy amúgy nem jött be senkinek, mert itt gyk-n páran szeretnek panaszkodni és másokra hárítani, ha valami nem megy nekik? Vagy írjak az egyik exemnek, aki úgy fogott meg, hogy egy ideig még képen sem láttam?

2020. máj. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Leírtad a megoldást. Zárkózott ember vagy. Na, akkor legyél nyitott, és akkor talán beszélgetni is tudsz mással.

Ha nem szólalsz meg, akkor mit vársz? Honnan derüljön ki az intelligenciád? A zárkózottságodból?

2020. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Állandóan jöttök ezzel a bezzeg ha férfi írna ilyet szöveggel, közben meg lehordjátok a nőket azonnal, ha bármi panaszt megfogalmaz. Mert az mind hazugság, hát hogyne.
2020. máj. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Szerintem felreertettel. Nem arrol van szo, hogy nem tudnek beszelgetni, sot. A zarkozottsagot azert emeltem ki, mert foleg azert zavar a figyelem.
2020. máj. 30. 08:26
 10/10 anonim ***** válasza:
4-es kedves. Hogy a fszba szólaljak meg azelőtt, hogy észrevesz? :'D várom.tippjeid
2020. máj. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!