Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néhány egyetemista miért nézi...

Néhány egyetemista miért nézi le a nem egyetemistákat?

Figyelt kérdés
Ketten nem írtak azután vissza, miután megtudták, hogy én nem vagyok egyetemista.

2020. máj. 29. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Én bölcsész vagyok és sokan lenéznek. Ne foglalkozz a sznobokkal!
2020. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Én volt, hogy megkaptam nem egyetemistától, hogy csak "meresztem a seggem", ahelyett, hogy dolgoznék, mint egy tisztességes felnőtt.

Mindkét oldalon vannak korlátolt emberek.

2020. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont amiért bármilyen létező kategóriában előfordulnak olyan emberek akik lenézik aki adott szempontból nem tartozik velük egy kategóriába. Mert ha elég egoista és önérzetes valaki, akkor meg van győződve róla, hogy az ő képzettsége, életmódja, hite, stb magasabb rendű, ergo mindenki más következésképp alacsonyabb.
2020. máj. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
28%
Nem tudom elég nagy általánosítás. Én pl nem nézem le ilyenért meg nem is lehet.. a Tanult és a művelt nem egyenlő. Amúgy minél többet tanulok/olvasok annál inkább érzem milyen keveset tudok. Valaki nem jutt el eddig... Na ő róluk van szó 🙂
2020. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Ismerkedésről van szó?


Barátnőm szociális munkásnak tanul és valamelyik tantárgyában feljött az ismerkedés mint tananyag és elmondták hogy az egyetemi végzetséggel rendelkezők többnyire egyetemet végzett párt keresnek.


A nők azok aki többnyire lejjebb adni és a férfiaknál hajlamosabbak összejönni alacsonyabb végzettségű emberrel.


Csak érdekesség...


Amúgy szerintem semmi baj nincs azzal, ha valaki adott preferenciák alapján keres partnert.


Ebben benne lehet, hogy legyen a haja barna vagy akár hogy legyen diplomája.


Mindenképpen diszkriminál valahogy. Az ismerkedés nem fair.

2020. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a lecsúszott alkesz melós lenézi az értelmiségit, aki nem fizikai munkából él
2020. máj. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#4: direkt ezért írtam, hogy néhány


#5: csak beszélgetés, barátkozás (az egyik azonos nemű volt)

2020. máj. 29. 22:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert korlátoltak. Nyolc általánostól doktoriig van mindenféle barátom, vannak vallásosak és ateisták, jobbosok és balosok. Pont azért szeretem ezt a társaságot, mert ezek ellenére tud működni. Szerintem az intelligencia fogalomkörébe ez is beletartozik.
2020. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert büdös bunkók. Viszont ezt nem maguktól alakították ki, valószínűleg a szüleik is ilyenek. Olyan ez, mint a rasszizmus, senki se születik rasszistának.
2020. máj. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly érettségiztem. A legjobb barátnőmet felvették oda ahova menni akart, alacsony volt neki a ponthatár. Én pár ponttal lecsúsztam, de ott nagyon magas volt a ponthatár ahova menni akartam. Nagyon örültem a barátnőmnek, hogy ő bekerült az álomszakára, én pedig elmentem okj-re, amit nagyon szeretek, és piacképes is. Csak kezdett feltűnni, hogy a barátnőm már nem ír vissza, meg nem beszél velem, aztán kiderült, hogy neki már nem felel meg olyan barátnak, akit nem vettek fel, meg jött azzal, hogy biztos irigy vagyok rá amiért őt felvették (a 330 pontos szakára). 😂😂😂


Mostmár boldog életem és ígéretes karrierem van nélküle. 💪


Szóval az egyáltalán nem minden, hogy egyetemista valaki, lehetsz Te emberileg sokkal több náluk.

2020. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!