Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezért incel valaki?

Ezért incel valaki?

Figyelt kérdés
Az incel emberek azért incelek a nők szemébe mert nekik nem megfelelők. De ha az eddig incel hirtelen megnyerné a lottót és kőgazdag lenne ,mert eddig csak azért volt megbélyegezve hogy incel ,mert csoró. A lottónyeremény után hirtelen kutyabaja nemlenne ,és a nők számára ő lenne a fehér lovon a szőke herceg. Akkor most az ilyen nőket lehet nevezni aranyásóknak és azis egy gáz dolog. Szóval akkor van az incel aki csoró és ezért nemjut nőhőz ,de ha van pénz lessz nője is . Meg van az aranyásó aki ha nemvagy pénzes incelnek nevez, vagy dagadt disznónak, de ha gazdag vagy, akkor mackó vagy meg drága. Szóval a pénz megvàltoztatja az emberekről alkotott véleményt .Itt csak a szegénység miatt kialakult incel jelzőről van szó. Ez esetben a nők véleménye változhat pozitiv ,negativ irányba attól függ mennyi pénze van az illetőnek. Persze az nemgáz ha valaki prosti és tiszta nemibetegség hordozó. Az elfogadott. Incel nem mert szegénynek született és jogosan felszólal ha ezért megvetik a nők. De a prosti az tök természetes. Meg hisztis kényes nagyzoló ego viselkedés az normális. Emberség egyenlő nulla. Csak a pénz,atm a lényeg.

#Incel,pénz,nők,
2020. máj. 30. 01:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A nyolcas vagyok. Vannak kivételek, például én. Én főleg belső problémák miatt vagyok incel. Hogyha megnyerném a lottón a telitalálatot, attól még nem változnék meg, nem szűnnének meg az eredeti problémáim. Megélhetési gondjaim azok nem lennének, de a nőket illetően azt tudnám elérni maximum, hogy fizetek egy drága prostituáltat. De mondom, szerintem az enyém kivételes eset.
2020. máj. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvalóan van minimum elvárt szint , hogy az embernek legyen munkája.

Egy nő se áll össze egy híd alatt fekvő csövessel. De ez férfiban is meg van. Egy férfi se fog odamenni egy híd alatt fekvő rühes , tetves nőhöz.

Az aranyásás nálam ott kezdődik, hogy nő biztosítani tudja/tudná saját szükségleteit modnjuk egy közepes keresetű férfival, de ő inkább egy gazagat választ csak a pénz miatt.

Viszont ha egy gazdag férfit választ a nő , akinek vannak egyébb más pozítív tulajdonságai is az már nem aranyásás.

2020. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Van munkám van kocsim van félretett pénzem és nemvagyok csúnya átlagos vagyok. A nők ro***adt válogatósak .Persze ezt ők mindig megcáfolják. Minden ami negativ rajuk nézve és igaz,azt ők megcáfolják úgy hogy csak a szájukkal sajnos a tetteik nem ezt bizonyitják.
2020. máj. 30. 11:49
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
A puszta tény miatt, hogy szerinted minden nő egy aranyásó prosti, taszító leszel az átlagos nő számára. Ki a fene akarna tőled bármit a kérdésed után?
2020. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Miss Endzsi ***** válasza:
80%
Te ha gazdag lennél is incel maradnál.
2020. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Fáj az igazság. Sajnos ezek vagytok ti.
2020. máj. 30. 19:28
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Hihetetlenül fog hangzani, de nem minden nő szorul rá egy faszi pénzére. Én pl gazdagabb családból jöttem, amikor megismerkedtem párommal ő jóval szerényebben élt (átlag fehérgalléros irodai meló, albérlet 2 lakótárssal) mint én, de nem érdekelt, mert mellé kedves, értelmes, humoros és figyelmes volt. Azóta is együtt vagyunk es eszembe nem jutna egy gazdagabb palira cserélni.


Az incelek általában azért azok, mert taszító a személyiségük es a nőkhöz való hozzáállásuk.

2020. máj. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17 Akiknek negatív a nőkhöz való hozzáállása, az szerintem a rossz tapasztalatok miatt van. Én nagyon kíváncsi vagyok, hogy a nők vajon hogyan viselkednének hasonló helyzetben. Nekik alapból sokkal könnyebb a helyzetük pusztán azért, mert nőnek születtek.


Másfelől pedig sok nő hozzáállása sem jó a férfiakhoz, függetlenül attól, hogy mi történt velük a férfiakkal kapcsolatban. Például felvetődött bennem az a kérdés, hogy aki a férfiakat "faszinak" meg "pálinak" hívja, az vajon milyen ember lehet?

2020. máj. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
"faszinak" meg "palinak"
2020. máj. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%

Elnézést, ha esetleg megsértettelek azoknak a kifejezéseknek a használatával, nagyon késő volt és hát "a nők mind aranyásók" szövegtől ideges leszek 😅


Igen valószínűleg negatív tapasztalatok miatt van, de többségük nem hiszem, hogy pénzéhes aranyásókkal találkozott. Szerintem egyszerűen csak korábban sem volt sikerük a nőknél valamilyen külső vagy belső tukajdonságuk miatt és ezt a sikertelenséget igyekeznek az anyagiakkal magyarázni. Nyílván vannak pénzéhes nők ahogy férfiak is, de azért nem ez az alap.

És igen az inceleknek van női megfelelője (femcelek) akik az incelekhez hasonlóan magányos, kielégületlen, elkeseredett emberek akik a saját sikertelenségük magyarázatát mindig másban keresik és egy egész nemet degradálnak amiért az adott nem tagjai nem vonzódnak hozzájuk. Lehet az én értékrendemmel van baj, de szerintem senkinek sem kötelező lefeküdnie bárkivel is.

2020. máj. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!