Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok Kempf Zozóról?

Mit gondoltok Kempf Zozóról?

Figyelt kérdés
Szerintem egy nagyon intelligens, nagyon jó ember. Aki nézte az Exatlont láthatta mennyire bíztatta Gabit, jobban örült Gabi győzelmének, mint sajátjának. Nagyon cuki, életvidám. Egyszerűen imádom.

2020. máj. 30. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a véleményem róla.
2020. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Közvetett módon ismerem őket,egy városban lakunk,egy undorító nagyképű tenyérbemászó görény,ráadásul elég alacsony is ahogyan az öccse,nekem lányként egyáltalán nem jön be mint pasi,arcra nem mondható csúnyának,de borzasztó sunyi képe van....

18/L

2020. jún. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2

Tényleg ilyen nagyképű? :D

2020. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

Igen.

2020. jún. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rövid, lényegretörő válasz :D

Nem tudom, nem ismerem őt, inkább csak magabiztosnak mondanám, akit nem érdekel mit gondolnak róla mások. De az nem feltétlen nagyképűség. De mondjuk ha te ismered őket, akkor nyilván jobban látod.

2020. jún. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!