Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek motiváltabb?

Hogyan lehetek motiváltabb?

Figyelt kérdés

Ez most amolyan vallomás lesz, mert eddig senkivel nem osztottam meg ezt.

Az igazság az, hogy végtelenül motivációhiányos vagyok. Rengeteg minden érdekelne, rengeteg mindent csinálnék, ehelyett inkább csak ülök a gép előtt, és játszom.

Jó ideje rájöttem már, hogy ez azért van, mert magamtól nem kezdenék el semmit. Két dolog volt eddig, amit elkezdtem, és befejeztem eddig saját motivációból. 20 év alatt.

Azt tudom, hogy ha más is van a képben, és neki is kedve van rá, sokkal fogékonyabb leszek a dolgokra, így engem is be lehet szervezni. Viszont ehhez kell a megfelelő ember is, akiről tudom hogy nem fog másképp rám nézni ha ügyetlen vagyok, vagy ha hülyeséget kérdezek. Például nem tudok biciklizni, pedig nagyon szeretnék. Van olyan barátom akinek ezt elmondtam, és kiröhögött, ami nyilvánvaló nem esett jól.

Félre értés ne essék, nem azért nem kezdek bele bármibe, mert félek h mások kiröhögnek, vagy valami. Sose érdekelt hogy mások mit gondolnak rólam.

Őszintén fogalmam sincs, hogy egyedül miért nem kezdek neki semminek.



2020. máj. 31. 02:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem kezdel bele semmibe, mert nem olyan fontos számodra. Ha nagyon fontos lenne, akkor belekezdenél és mindent elkövetnél, hogy megvalósítsd a kitűzött célodat.
2020. máj. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!