Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mihez kezdesz magaddal, ha...

Mihez kezdesz magaddal, ha olyan semmilyen, értelmetlen napod van?

Figyelt kérdés
2020. máj. 31. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem legalább néhány hasznos dolgot megcsinálni, pl. berakni egy mosást, elmosogatni meg ilyenek. Így máris nem érzem annyira értelmetlennek a napot. Ha nincs semmi nagyobb dolgom, akkor meg kihasználom a maradék időt és sorozatot nézek, olvasok vagy amihez épp kedvem van.
2020. máj. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én depressziós vagyok. A semmittevést tökélyre fejlesztettem. Csak úgy repül az idő, szinte észre sem veszem. Még unatkozni is csak ritkán szoktam.
2020. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent, írkálok ide leginkább
2020. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elfoglalom magam. Pl gyaxizással.
2020. máj. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fekszem az ágyban, random elkezdek sírni, sírok vagy egy órán keresztül pontos ok nélkül, aztán iszok egy kávét, mert antidepresszáns, megnézek egy true crime dokumentumot youtube-on, majd itt válaszolgatok kérdésekre, és várom, hogy elteljen a napom, majd az életem hátralévő része.


#2: Én is, de nálam ez fordítva van. Ha nem csinálok semmit, úgy érzem, hogy sose lesz vége. Viszont semmihez sincs kedvem. Ördögi kör.

2020. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint általában,munka után: olvasás, netezés, stb.
2020. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy hétköznap, vagy hétvége.


Van olyan munkanap, mikor haza nem tudok menni, de dolgom se nagyon van, akkor úgy elvagyok, filmet nézek, gépezek, telepítgetek programokat, videókat nézek.


Hétvégén ha tehetem kimozdulok valamerre. Akár csak egy nagyobb séha a környéken, akár egy kisebb túrázás 10-20 km távon. Vagy megnézek múzeumokat, kiállításokat, mikor mit.


De vannak napok, mikor egyszerűen jó dögleni, aludni, filmet nézni és elvagyok a semmivel is. Nem kell mindig minden napnak "pörögnie".

2020. máj. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatok, gitározok, filmet nézek, edzek, tanulok, énekelek
2020. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!