Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajuk azoknak az embereknek...

Mi bajuk azoknak az embereknek akik a bolti árnál sokkal drágábban árulnak agyonhasznált termékeket? Aztán meg nekik áll feljebb...

Figyelt kérdés

Szokásos facebookos adok veszek csoport. 40-es nő írja: Eladó hegeszt inverter alkatrészek nélkül, csak maga a gép. irányár 180e Ft.

RÁkeresek a típusára, az elmúlt 10 évben nem volt drágább 95e Ft-nál.

Visszamegyek a posztre, már van rajta 27 röhögős react és 10 komment, hogy egy nullával többet írtál, meg ilyenek.


Én is kommenteltem, mert kiváncsi voltam, hogy miért ennyi az ára. Megkérdeztem: A bolti ára 95e Ft. Te 180e ért árulod. Szerinted lesz olyan hülye egy ember, hogy megvegye? A boltban a vadiúj készlet feleannyiba kerül, mint amit te árulsz, és ráadásul csak maga az inverter SEMMI alkatrész, meg pálcatartó, testkábel stb stb.


Tudjátok mit váalszolt? Azt, hogy Aki tudja mi ez, az majd tudja értékelni. Vagy: Aki tudja mi ez, az majd megveszi.

Addigra már 40 komment született, a felében be is linkelték, hogy tessék itt van a bolti.


A gondolkodását sem értem. A boltban egy asztal 5 székkel kerül 200e Ft-ba. DE! a facén 500-ért árulják, de CSAK AZ ASZTALT, 2 hiányzó lábbal. Há nóóóórmális?


Felfogni sem tusom, hogy mi a baja.


2020. jún. 1. 16:26
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja meg olyat válaszolt, hogy akinek ez kell, az majd megveszi. Háááh. dejót nevettem. Ha csak a gép kéne, akkor inkább venném meg féláron a bolti készletet.. Ennyi erővel ingyen alkatrészeket is adnak hozzá.


Jaa meg másik eset:

1998-as peugeot. 6.7m Ft--ért árulta a nő. 476 röhögős react született és 300 komment. (338) És mindig csak annyit válaszolt, hogy ez ennyit ér, a komolytalanok hagyjanak. Vagy azt, hogy én anno ennyiért vettem, egy fillért sem fogok veszíteni rajta... RÖHEJ!!

2020. jún. 1. 16:31
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Tele ilyenekkel a face adok veszek oldalak hogy magasabbra lövik be az àrakat a bolti ujnàl.


En egyszer lattam olyat hogy vki a többi vevö felé joszandekkal beirt hogy boltban olcsobb erre elküldte az admin a p.csaba hogy tilos más üzleti erdekeit serteni. Nem szabad az eladasokat kritizalni.


En meg csak pislogtam hogy akkor ez a norma hogy csesszen at mindenki mindenkit ahogy csak nem szégyell?

2020. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert manimániások, gátlástalanok, vagy hamar akarnak meggazdagodni mások lenyúlásával.
2020. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!