Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a 14 éves...

Mit tegyek, ha a 14 éves lányom álma az, hogy kiköltözzön Moszkvába?

Figyelt kérdés

Csak azért tanul, folyamatosan orosz zenét hallgat, egyedül oroszozik, Dosztojevszkijt, Tolsztojt, Gogolt, Ulickaját, Csehovot, stb. olvas.

Ráadásul hazudott nekem erről, mert azt mondta, hogy csak érdekli az orosz kultúra. (Véletlenül tudtam meg az igazságot)

Meg beszéltünk is arról, hogy ott milyen rossz az élet, és egyetértett. Elmondtam neki, hogy tudom és azt mondta, hogy "a szívem oda húz, anya, de nem szeretném, hogy akadályozz. Úgy teszem tönkre a saját életemet ahogy akarom"

Nem tudom... ez engem megrémít és nem tudom kezelni. Mit tennétek a helyemben?



2019. júl. 30. 17:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
97%
Csak 14? Ráérsz még aggódni. Amúgy lehetne rosszabb is Moszkvánál.
2019. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
94%
Téged mi zavar? Hogy külföldre menne, vagy az, hogy Moszkvába?
2019. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
93%

Hagynám, sőt büszke lennék rá, hogy ennyit tesz a céljáért.

Mindegy mi a célja.


Hallottad a mondást a moszkvai lakasokrol?

2019. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
#2 Nyilván annak se örülnék, ha más országba menne, de az, hogy pont Moszkvába... (vagy úgy általában Oroszországba)
2019. júl. 30. 17:26
 5/82 anonim válasza:
59%

Semmi baj nincs azzal, hogy vannak céljai.


A baj itt veled van, mert ezzel a mentalitással a lányod útjába állhatsz, és akadályozhatod a terveiben a jövőben, másban is.


Foglalkozz inkább a házasságoddal, mert úgy látom, nem igen működik, ha ennyire ráérsz.

2019. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 A kérdező kommentje:

"Hallottad a mondást a moszkvai lakasokrol?"

Még nem.

2019. júl. 30. 17:27
 7/82 anonim ***** válasza:
87%

14 éves. Még 100x akar majd balerina, állatorvos, akármi lenni. 2 év múlva full feketében lesz, 5 év múlva babarózsaszínben. Tini, semmi más.


Mire felnő, megérik. Addig meg legalább beszél még egy nyelvet. Az sose baj.

2019. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
24%
Majd ha lesz pasija nem akar menni, meglátod.
2019. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
79%
Örülj neki, hogy több esze van a lányodnak, mint neked, és támogasd.
2019. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
44%
Moszkvában egyáltalán nem rossz az élet, ne hidd el a libsi nyugati agymosást, jóval a magyar átlag felett van az életszínvonal, csak minden sokkal drágább is. A mai Oroszország már nem a Szovjetunió, se nem a 90-es évek csóró lepukkant országa. Persze vidéken most is szegénység van, de Moszkva az más világ.
2019. júl. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!