Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lenne értelme folytatnom...

Miért lenne értelme folytatnom az életet?

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim, senki sem hajlandó beszélgetni velem, nincs senkim, a családommal is rossz a viszonyom. Egyre erőteljesebben gondolkodom az öngyilkosságon, mert úgy érzem semmi keresnivalóm sincs a világban. Ha meg is halnék, akkor sem hiányoznék senkinek. Az élet évek óta csak szenvedés, és hiába próbálok új barátokat találni, az emberek csak belémrúgnak. Nem bírom tovább elviselni.

2020. jún. 1. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%
10. ha nem megy a csajozás akkor válaszd a fizetős megoldást
2020. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
78%

Engem is mindig elfelejtenek a barátaim és még nem volt normális párkapcsolatom. Ebből kifolyólag én is gyakran vagyok mélyponton. De próbálom magam összeszedni időnként, mert muszáj.


Igyekszem célokat kitűzni, például hogy legyen egy jobb munkám. Így ha egyedül maradok, akkor abban kiteljesedhetek. Keresek hobbit, programokat: mozi, olvasás, séta, sport stb.

Talán egyszer sikerül párt is találni, de amíg saját magamat nem tudom elfogadni, addig mástól se várhatom el, hogy szeressen.


Ezeket tudom neked is javasolni. Próbáld meg a pozitív dolgokat megtalálni magadban (biztos hogy van), amivel pedig nem vagy elégedett, azt fejleszd. A boldogságot ne mástól várd, csinálj olyan dolgokat, amitől jól érzed magad.

2020. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
14%
Jaj már, hagyjátok már, mirét kell nyaliznotok neki? Egyértelmű, hogy csak azért írta ki, hogy ti babusgassátok, mint valami csecsemőt.
2020. jún. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az életed értelmét neked kell megtalálni, nem lehet outsource-olni a feladatot.
2020. jún. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Már találtam olyan hobbit amitől jókedvem lesz, de ez csak rövid ideig tart. Ettől függetlenül megöl a magány
2020. jún. 2. 15:47
 16/17 anonim ***** válasza:
Akik ugyanezt a hobbit üzik, azok tuti biztos, hogy el fognak fogadni, hidd el, nem rúgnak beléd.
2020. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
45%

Ha meghalnál igenis hiányoznál. Mindenkinek van feladata az életben. Neked is. Csak meg kell találnod. Ha hívő vagy akkor imádkozz többet. Nekem ez megváltoztatta az életem. Az ofőm állandóan szivatott mindenér én is bunkó voltam és kevés barátom volt. Sokszor hallottam azt h azt mondja valaki h nagyon nem szeret engem. Amikor úgy éreztem már nem bírom elkezdtem imádkozni. Minden este. Segítséget kértem és erőt h jobb ember legyek. És bármilyen hihetetlen ez segített. Téynleg jobb ember lettem. Mostmár nem azt hallom h milyen szemét bunkó hülye vagyok hanem azt h nagyon megváltoztam a jó irányba es egyre több barátom lett. Ha nem vagy hívő és nem Is szeretnél az lenni akkor próbáld meg pozitívan látni a dolgokat. Gondolkodj el azon milyen jókat cselekedtél az életedben, mivel tettél jót másoknak. Mindenki tett jót ami emlékezetes marad. Mi lett volna ha nem teszed? Lehet nem változtatna semmit. De te mégis érezheted magad jobban. Segíts másoknak. Ha van olyan ember a környéken akiről tudod h segítségre szorul segíts rajta. Meg fogja hálálni és szeretni fog. Ha úgy gondolod h a kutyának se kellesz ez nem igaz. Egy kutya szerető társ és feltétlenül szeret. Kezdetnek örökbe fogadhatnál egyet. (Hopp és itt lenne egy jó tett) amikor sétáltatni viszed találkozol emberekkel akiknek talán ugyanolyan az érdeklődési köre, szereti az állatokat.

Legyél boldog és kedves akkor is ha mások nem azok veled. Tudd h valakinek mindig számitani fogsz és szeretni fog téged. Nincs olyan h senkit nem szeretnek. Írhatsz privátban, örülnék neki..

Kitartást!

2020. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!