Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Animések! A Katakyo Hintman...

Animések! A Katakyo Hintman Reborn! -t van értelme még folytatnom?

Figyelt kérdés
A 90. rész környékén járok, de már kissé beleuntam, ugyanazon okból, mint annak idején a One Piece-be untam bele. Az első komolyabb történetívek még teszettek, de most már elég unalmassá és elnyujtottá vált nekem a történet. Plusz elég sablonos is, pedig ettől az aninétől nem ezt várta, mert sokan írták, hogy mennyire jó... (Megjegyzem: a Hunter x Huntert meg sem közelíti.) A kérdésem tehát az, hogy lesz még ettől jobb is vagy ettől már többet nem fog nyújtani?
2017. szept. 10. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok animéről írják nagyon sokan, hogy nagyon jó. Már az is teljesítmény, hogy 90-ig eljutottál.
2017. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te láttad ezt az animét?
2017. szept. 10. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Az egészet én sem, de alapszabály, hogy ami nem tetszik, nem erőltetjük. Tízezer szám vannak animék, nem nehéz másikat találni.
2017. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, már semmi kedvem tovább nézni még azzal a tudattal sem, hogy esetleg meg jobb lesz.
2017. szept. 10. 16:34
 5/8 A kérdező kommentje:

"de alapszabály, hogy ami nem tetszik, nem erőltetjük."


Viszont annyit még hozzá tennék, hogy ez azért nem egy jó alapszabály, mert sok animével van úgy, hogy az eleje még nem olyan jó, de később zseniális. Én így voltam pl. a Gintamával vagy a Monogatari sorozatokkal is. Gintamát azóta már elkezdtem újra nézni, és most már az eleje is tetszik. Bakemonogatarit is tervezem újra nézni.

2017. szept. 10. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ilyennel még nem találkoztam. Ami jó volt, az kezdettől az volt. Még az is amire rendszerint rámondják, hogy becsapós az eleje vagy később indul be.
2017. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, végülis ez is ízlés kérdése, hogy ki mikor és miért szeret meg igazán egy animét. Én akkor, ha már rendesen megismertem a karaktereket + kilakul egy érdekes, fordulatos történet. Amíg nem ismerem rendesen a karaktereket, addig nekem az egész olyan üres. Ezért nem is nagyon szeretem, amikor már az első részben rögtön a történet közepébe vágnak.
2017. szept. 12. 07:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Késői válasz, de én például nagyon szerettem a Katekyo Hitman Rebornt. A karaktereket, a fegyverrendszert, a történetét, a zenéket... Persze ez talán abból is adódik, hogy nekem az első húsz rész sem volt nyögvenyelős, mert a humor miatt kezdtem bele.

De ha találsz jobbat, nézd azt, fölösleges erőltetni. (:

2017. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!