Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van értelme folytatnom a focit?

Van értelme folytatnom a focit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most költözünk és eddig is jartam foci edzésre női csapatba és igazából amióta az eszemet tudom focizok szinte ez az életem.. Csak az a baj hogy most költözünk és ahova megyünk nemigen talatam női csapatot és azon gondolkodtam hogy érdemes lenne fiú csapathoz iratkozni?

15/L



2017. jan. 12. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A fontosabb kérdés az, hogy szeretnél/tudnál-e foci nélkül élni, a szenvedélyes nélkül :) Én nem tudom, nem látok bele, de egy fiú csapatban kemény lehet 15 éves lányként.

De talán azzal is érdemes megpróbálkozni, hogy kipróbálsz más sportokat, amik normálisan elérhetőek a környéketeken, hátha valami másba is beleszeretsz.

2017. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudnék foci nélkül meg lenni az a baj... Más sportot is ki próbáltam pl: kézi labdázást, szertorna, tollas, kosár egyéb küzdő sportot de egyik se tetszett :(
2017. jan. 13. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:

IGEN


anno ahol játszottam BLSZ 3as csapat, ott volt nő is a csapatban

korábban ő is a női csapatokban tolta, de a pasija által csatlakozott hozzánk

azt mondta, neki nagyon sokat segített az, hogy most fiúk ellen játszik/játszott, így később ha vissza térne a csak női fociba, nagy előnye lenne


(csak annyi, hogy az öltözőben lehet lenne pár cikis pillanat, főleg ha 15-17 éves srácokról beszélünk; de szerintem az is túlélhető, főleg, ha a pályán bizonyítod, hogy vagy annyira 'férfi' mint ők)

2017. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaz köszi akkor lehet meg próbálom nagyon szépen köszönöm
2017. jan. 16. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!