Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem érdekel engem már...

Miért nem érdekel engem már semmi sem??

Figyelt kérdés
Nem rég múltam 28 éves elhatárosztam hogy lefogyok ,de valhogy nem érdekl semmi sem pedig régebben nem egész egy év alatt kapaszkodjatok meg 100 kg lefogytam nagyon sokat abnormális volt a fogyás most viszont nem érdekel semmi engem valahogy 28 éves elmúltam nem rég soha életben nem volt se barátnőm még csak csókolózni sem csókolóztam senkivel sem mit kezdek az életemmel folyton a múltam emléke nyomaszt engem amiken keresztül mentem ez megnehezítti a kifordulásomat a világomból folyton mndetől féllek és mindekitől talán a hülye injekció csinálhassa legszívesebbn nem mennk el arra sem mert szerintem több kárt okoz mint hasznot rossz gondolataim is szoktak lenni napk=ozben mitévő legyek se munkám sincs se semmi mit tegyek???
2020. jún. 1. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Tudom ki vagy, mar tobb kerdesed is volt itt. A skizofrenia egy mentalis betegseg ami gyogyithatatlan az injekciokat pedig muszaj kapnod, hogy tunetmentes legyel. Az ilyen injekcioknak viszont vannak mellekhatasai, gondolom az egyik az, hogy erdektelen leszel minden irant. Ez van. Elhiszem, hogy rossz, hiszen oromerzet nelkul az elet sivar. Sajnos neked rossz sors jutott, ezt tenyleg sajnalom. Nekem is volt ilyen idoszakom amikor az apatia miatt semmibe se leltem oromom es senkinek nem kivanom. Ez igy nem elet, hanem szenvedes. A mentalis betegsegek szornyuek. Esetleg egy masik gyogyszer kiprobalasa lehet meg jo, hatha a masik szer nem okoz nalad ilyen mellekhatasokat. Errol az orvosoddal kell beszelned.
2020. jún. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem megyek el az injekcióra és kész vagyis nem fogadom el amugy abszolutt nincsenek skizofréiára való tüneteim csak úgy érzem hogy én meghaltam
2020. jún. 2. 09:38
 3/4 anonim ***** válasza:

nnyira összeszedetlen hogy a vége már szinte teljesen értelmezhetetlen.

Menj el pszichológushoz vagy pszichiáterhez.

Tekintettel arra hogy itt annyi hülyeséget leírtál, hogy kiszedegetni őket egyesével megőszülnék, egyik a fentiek közül segítene neked.

Ha meg szúratnod kéne magad, és azt utasítod vissza, az a te problémád, mert hülye vagy. Az egy szintű segítség, amivel nem rosszat akarnak neked.

Bár tekintve, hogy erről annyi infót írtál mint én a seggemről (azaz semmit, csak hogy egyértelmű legyek), tudja a franc.

Az ilyen kérdéseket pszichiáternek, orvosnak, vagy épp annak kéne feltenned, akihez szúrni kéne járnod magad, nem pedig egy random oldalra, ahol annyi "majd én tudom" szakember van ahány szőrszál a körmöm alatt.

2020. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miért lenne összeszedetlen ??
2020. jún. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!