Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kerülhetnék bele a...

Hogyan kerülhetnék bele a történelembe?

Figyelt kérdés
Valami olyan dolog miatt ami miatt felnéznek rám és példaképpé válok. Átlagos vagyok és nincs tehetségem.de jó es kitartó erős ember vagyok.

#Màrtír,sztár,híresség
2020. jún. 2. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Belekakálsz egy történelem könyvbe és kiadatod újból.
2020. jún. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Még mielőtt félreértenél: nem rólad szólt, amit írtam, hanem arról, hogy az utóbbi időben sokan vannak olyanok, akik pl. utcákat neveznek át csak azért, hogy elmondhassák magukról nyilvánosan, "történelmet írtak". Pedig nem!
2020. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"de jó es kitartó erős ember vagyok."


Ne haragudj, de ez még édeskevés ahhoz, hogy te bekerülj a történelembe.

2020. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát soha nemtudni ha én vagyok a kiválasztott.
2020. jún. 2. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Firkáld bele a neved a töri könyvbe és ott leszel.

Ugye milyen egyszerű?

2020. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hivatalosan akarok. Es hogy tudja az egész világ ki vagyok.
2020. jún. 2. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobb évet éljük ehhez. :D Korona, rasszizmus, globális felmelegedés... Válassz egy témát, és tegyél valamit az ügy érdekében.
2020. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak egy pl.: HVG könyv: Malcolm Gladwell: "Kivételesek" könyvben sok érdekes dolog van, meg van egypár, másik érdekes HVG könyv ehhez a témához.
2020. jún. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is bele szeretnék kerülni a történelemkönyvekbe, hogy emlékezzenek rám örökkön-örökké! :D


De sajnos én nagyon rossz ember vagyok, valószínűleg diktátor válna belőlem... XD


Kerüljünk bele inkább együtt valami jóval! :)

2020. aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tuti valami nárcisztikus ember vagy,de amugy nekem is nagy terveim vannak csak éppen mivel sem politikus családba nem születtem sem ultra gazdag, sem királyi családba így nem fogok be kerülni minden bizonyal a törétenelmbe mint Mátyás Király, Hitler, Erzsébet királynő.

De fontoss ember lehetek abban amiben jó vagyok, amugy meg általában azok lesznek szerintem nagy emberek akik nem vágynak arra hogy híresek vagy nagy embereké váljanak, ugyanis aki valamiben kitűnik és sikerül felépitenie maga köré megfelelő embereket akkor lehet ismert ember világ szerte.

De ilyeneken hogy történelembe be juss ne álmodozz, híres ember az elérhetőbb álom azt meg sok féleképp meg lehet valósitani csak az nem mindegy mi az üzenet.

2020. okt. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!