Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt köztetek férfigyűlölő...

Van itt köztetek férfigyűlölő nő? Miért vagytok azok és mit gondoltok pontosan a férfiakról?

Figyelt kérdés
A kérdést kíváncsiságból tettem fel, nem nőgyűlöletből vagy polgárpukkasztásból. Tényleg érdekelnek a vélemények.

2020. jún. 2. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok férfigyűlölő, próbálom tudatosítani magamban minden hazug féreg után, hogy nem mindegyik ilyen. Többé kevésbé sikerül azért elhinni. Mindenesetre nem adtam fel, hátha ha egyszer a sokadik f*szafej után végre találkozom egy normálissal, akinek nem az a legfontosabb hogy a k*rvákat dugogassa és képes lesz értékelni egy olyan embert, aki tényleg szereti. Még akkor is, ha nincs D kosaras csöcse és r*bancos képei.

Nálam a sok csalódás után alakult ki ez a rossz érzés a férfiakkal kapcsolatban.

2020. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Mutass 1 pasit aki nem a farkaval van allandoan elfoglalva ! Jo van es kesz !
2020. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Hogy miért?


- az írott történelmet is megelőző nőelnyomás miatt, ami ahhoz vezetett, hogy még nekünk, modern nőknek sincs történelme, sőt, saját neve

- a tény miatt, hogy sok férfi azt hiszi, hogy ez a többezer éves elnyomás elpárolgott a semmibe abban a pillanatban, hogy a nők pusztán fél évszázada szavazati jogot kaptak szavazni

- nemi erőszak statisztikák

- családon belüli erőszak statisztikák

- gyilkossági statisztikák

- szexuális deviancia (bestialitas, pedofília) statisztikák

- maga a történelem

- dolgok, amiket a női ismerőseim meséltek

- dolgok amiknek a szemtanuja voltam

- dolgok amiket átéltem

- azért, ahogy a nemem miatt neveltek

- ők a felelősek szinte minden, kisebbségeg ellen irányuló erőszakért

- hogy nem lehet a nőknek önálló mozgalma anélkül, hogy a férfiak 1,ne próbálnák ördöginek beállítani őket 2, ne várják a női mozgalomtol, hogy harcoljon férfi jogokért, miközben társadalmi szinten a férfiak minden problémájáért más férfiak felelősek

- az évről évre egyre durvuló szexkultúra miatt, amivel megmérgezitek a lányok elméjét, és egyre több nő kerül miattuk a kórházba/temetőbe

- a férfiak miatt, akik elhiszik, hogy el vannak nyomva azáltal, hogy a nő szabadon választhat magának partnert

- a férfiak miatt, akik hozzájárulnak a nők targyiasításához, ami már pici gyermekkorban beleivódik a lányok fejébe, és alapvetőnek érzik, hogy az értékük a kulsejuktol függ

- az ebből következő, főleg lányokban kialakulo étkezési problemak miatt

- mert a beszedunkben, kultúránkban, vallásunkban még mindig a férfi az alap, a nő pedig csak egy utógondolat

- mert a férfiak hangja a leghangosabb, mégis azt hiszik, hogy el vannak nyomva

- mert teljesen mindegy melyik foglalkozásról készül felmérés, pár kivétellel mindegyik azt mutatja, hogy teljesítménytől függetlenül a férfit becsülik meg jobban

- azért, mert a kapcsolatok túlnyomó része tradicionális abban az értelemben, hogy a nő viseli a férfi gondját (eteti, takarít utána, stb) és modern abban az értelemben, hogy a nő is penzkereső. De a férfiak nem ismerik el sem a nő otthoni munkáját (alap, hogy a nőé az otthon fenntartásának felelőssége) sem pedig a karrierjét (valamiért folyton hangoztatják, hogy az ő szerepük a kenyérkeresés és a család fenntartása, miközben amellett, hogy osztoznak a pénzkeresésen, statisztikailag több a munkanélküli férfi, mint nő) és nincs bennük igény a változásra

- a statisztikailag legkevésbé boldog országok azok, amik még ma is erős patriarchátusok

- jobban érdeklik őket olyan képzeletbeli problémák, amikre az ég világon semmi esély sincs (női kvóta) mint tényleges problémák, amik a nőkkel esnek meg (pl a családon belüli erőszak megnövekedése karantén alatt)

- minden üzletember, aki ténylegesen felelős a bolygónkon való élet lehetetlenné tételéért, férfi. Megölitek az egyetlen ismert élő bolygót profitért. Ez már csak ok az ellenszenvre, nem?


És végül:


- ezt a felsorolást nevetségesnek fogja tartani a legtöbb férfi, aki rászánja magát, és elolvassa.



És hogy mi a véleményem a férfiakról?

Úgy összességében, társadalmi szinten nem a kedvenceim, és ezen nem fog semmi sem változtatni :)

De van pár kivétel, akiket kedvelek.

2020. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

3#, azta. Ez lenyűgöző volt. Hát most szégyellem azt is, hogy ember vagyok, nem hogy férfi, pedig a feléig se olvastam, de minden pontban igazad van, tényeket írtál.

Van kivétel, de valóban szánalmas, hogy simán férfinak lenni ennnnyire hajlamosító a féregségre.

Sajnálom a személyes és kollektív tapasztalataidat is. Az ilyenekért is mint te, próbálok normális lenni.

2020. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartom magam ferfigyulolonek egyaltalan, de a 3-as osszefoglaloja nagyon tetszett! Sok igazsag van benne, tul sok is.
2020. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
És van olyan nő, aki le is vezetné egy (erre vállalkozó szemléletű) férfin a gyűlöletét?
2020. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

3#


Miért kellene neked külön név meg történelem? Azok a nők akik elértek valamit, igenis szerepelnek a történelemben. Rengeteg elismert nő volt a történelem folyamán.


Nem hiszünk semmit, de nem kell átesni a ló túloldalára és minden nap megemlékezni az 1500 éve meg nem született feminista lányokért. Örülni kell neki hogy sikerült elerni idáig.


Így van.


Ez is így van, bár azt azért megemlíteném hogy egy bántalmazott férfi 0 segítséget kap bárhonnan, amíg a nőket mindenhol tárt karokkal várják.


Így van.


Így van, de azért láttam én már nőket is elég deviáns dolgokkal...


Ez így túl tág hogy a történelem maga is azt bizonyítja hogy a férfiak gonoszak.


Mesélés meg tapasztalás szubjektív, én is ismerek férfiakat akiket otthagyott a feleségük gyerekkel, lakás nélkül. A férj ellen nevelte a gyerekeket stb, szóval ezek a dolgok nem tényszerűek.



Az, hogy hogy neveltek és "mit hozol" magaddal, megint családfüggő.


Ha már eleve bűnözésben is több a férfi, persze hogy itt is több lesz.


A mozgalmakat hagyjuk... az vicc kategória és nem érdemes beszélni róla.


Szexkultúra változásához két nem kell, nem mi találtuk ki hogy a csajok cikizzék egymást ha 14 évesen még szűz valaki. Ahogy azt sem hogy az egyetemisták prostituálják magukat hogy legyen pénzük...


Ezek a férfiak hülyék, ennyi. Mindkét oldalon vannak végletek.


Azt hogy a külsődtől függ az értéked a nők nevelik beléd a közösségi médiával. A férfiak között dolgozó, felnőtt lányok pont hogy leszarják a külsejüket és nagyon jól elvannak.


A srácoknál meg ugyanúgy ott a férfivá válás folyamata ami ugyanúgy hatalmas elvárásokkal jár és okozhat lelkibetegségeket.


Te magad is mondtad hogy 50 éve változott a helyzet, nem fogják neked azonnal átírni a történelmet meg a vallásokat emiatt.


A sok metoo meg feminista mozgalom után amit a média is 100%-osan támogat, nem hinném hogy a mi hangunk a leghangosabb, de ahogy gondolod.


Kivéve például a gyermekgondozó, ápolónő vagy ezer más munka ahova a nőket preferálják.


Ahogy a jurassic parkban is mondták, nem lehet "többmillió" év ösztöneit egy csapásra kiírtani. Én is mint férfi, ha látom hogy egy nő segítségre szorul akkor megkérdezem, hogy tudok-e segíteni, illetve saját feladatomnak érzem a család erőforrásainak megteremtését. Ha pedig nem kapsz elismerést, az a párod hibája, nem az összes férfié.


Azért megnézném hogy india például mióta számít legkevésbé boldog országnak, amikor rengeteg a nincstelen ember de mégis örülnek annak amilyük van és mosolyogva főznek többezer ember részére a vallási ünnepeiken. Ezzel ellentétben nézd meg például svédországot ami haladó szellemiségű. Mennyi ott a depressziós, egyedül élő ember.


Nem igazán tudom hogy honnan veszed mi érdekli jobban a férfiakat. A politikában ott se jobb a helyzet ahol a fele politikus nő.


Persze, mert a nőknek még nem volt lehetőségük hozzájutni akkora hatalomhoz. Gondolod hogy csak a férfi gyarló és ha nő lenne ott akkor minden a világon limonádé és nyalóka ízű lenne? Hát nem, a nők is tudnak hihetetlen gonoszak és kegyetlenek lenni ha van rá lehetőség.


Nem tartom nevetségesnek a felsorolást mert van benne igazság, de ilyen listát férfioldalról is összelehetne írni. Mindig is úgy voltam vele ahogy a pusztító című filmben mondták: te legyél egy kicsit koszosabb, te pedig tisztább. Nem kell végletekben gondolkozni hanem meg kell találni az arany középutat.

2020. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Na látom összegyűltek már ide a festett hónajszőrűek meg a ball torture fanok 😂
2020. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%

Nekem csak annyi hozzáfűzni valóm van így 1 év után, ha egy nő ennyi problémát lát a férfiakban, mint a 3-as, nem biztos, hogy a világ összes férfijában van a hiba...

Ehhez már nagyon beteg nőnek kell lenni, aki ilyen módszeresen felsorolja a sérelmeit, ilyen hosszan....és ezek köztünk élnek....sajnos.

2021. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9

Én nem a 3. hozzászóló vagyok, de ha már rászántad magad, hogy írj egy 1 éves topichoz, akár érvelhettél is volna üres személyeskedés helyett.

2021. máj. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!