Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon utálok emberekkel...

Ha nagyon utálok emberekkel kapcsolatba lépni és nagyon visszahúzódó vagyok, attól még le tudom rakni a jogosítványt?

Figyelt kérdés
ki se megyek itthonról csak ha muszáj. munkám is olyan hogy itthonról csinálom. Majd mikor már vezetek, ez mennyire lesz gond?? vagy majd csak alakul? ne gondoljak erre?

2020. jún. 3. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Letudod. Csak nem lesz, aki megtol.
2020. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok,igaz régebben jobban.


Ne próbáld meg a fejedben lejátszani a szitut,csak menj be az autós iskolába,és iratkozz be.

Hagyd,hogy történjenek a dolgok,majd alukul minden.


Előre is sok sikert! :)

2020. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Buszt akarsz vezetni?

Online meg tudod csinálni a kreszt, a vezetést egy emberrel, az oktatóval csinálod. A saját autóddal meg mehetsz egyedül.

2020. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
dehogy akarok buszt vezetni. csak személy autót. beíratkozom mindenképpen csak nehéz dönteni melyik iskola legyen.
2020. jún. 3. 15:32
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Már a sokadik kérdező vagy ma, aki nem képes helyesen írni, pedig csak félórája léptem fel az oldalra. Jézusom...
2020. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és kit érdekel??
2020. jún. 3. 15:37
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkit, aki tudja, hogy a neten nem látszik a mimika, gesztusok, megjelenés, hanglejtés stb. Tehát az íráskép határozza meg, hogy mennyire igényes magára valaki
2020. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Válassz egy szimpi oktatót. Ha csak a netes oktatást végig olvasod figyelmesen, akkor már minimum 70 pontosra írod, szóval a bukás esélytelen. Onnan meg egy normális emberrel kell majd párszor talizz. Tudok ajánlani egy olyan oktatót, aki baromira megtanít, ha szeretnéd.
2020. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl önbizalmam nincs , de úgy a való életben sem, és ez kihat a vezetésemre. Bármi apróság történik, nem merek cselekedni és rögtön kérem az oktatót hogy segítsen.

Az életben is ilyen döntésképtelen vagyok, ha valami nagyobb dologról van szó, nekem jól esik ha egy másik ember megmondja mi lenne a jobb. Remélem te nem jársz így mint én :D

2020. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!