Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed a nagyon...

Mi a véleményed a nagyon csendes emberekről?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik csak hallgatni tudják a másikat, meg mosolyogva bólogatni, de megmukkanni nem tudnak.


Én is ilyen vagyok sajnos. Leblokkolok, ha beszélgetni kell valakivel. :(



2019. dec. 17. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Én is az vagyok. Persze attól is függ, mi a téma. Van amihez egyáltalán nincs kedvem hozzászólni, az olyan beszélgetéseket ignorálom. Néha meg az ellenkezője. Változó
2019. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen vagyok. Azt mondták rám, hogy alamuszi, sunyi ember vagyok és azt utálják.


Nos nem éppen egy agyoniskolázott mondta,viszont a pofáját befogni alig tudta. Mindenkiről véleményt alkotott.

2019. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
2. Én is ilyen vagyok (mármint csendes) és rám is hasonlókat mondtak középsuliban az osztálytársaim 😃
2019. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon csendes emberekre oda kell figyelni. Ez nem azt jelenti, hogy minden pillanatot meg kell ragadni ahhoz, hogy megpróbáljunk "belemászni az életükbe", de az eddig eltelt életem folyamán megtanultam, hogy amikor egy túlzottan csendes ember szólal meg, az mögött nagyon esélyes, hogy valódi mondanivaló, tényleges információ van és azt komolyan kell venni, ha komoly témakörhöz szól hozzá. Nem egy ember van, akit ismertem és ritkán beszéltek, - főleg magukról. Azért írtam róluk múlt időben, mert öngyilkosok lettek! Ezek az emberek nem fenyegetőztek, nem zsaroltak senkit érzelmileg, hanem cselekedtek! Nagyon figyelni kell a túlzottan csendes emberekre!
2019. dec. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amig nem voltam csendes addig semmi nem volt. Nem mindenki beszel ugyan annyit es ugyan olyam hangosan. Ha ok nem nyitottak felem akkor ennse felejuk es kesz. Amikor egy ideig en is visszahuzodo lettem akkor meg csak annyi, hogy elkezdtem aterezni, h milyen ilyennek lenni.
2019. dec. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Majd kinövik, vagy nem, az se baj.


Amúgy meg "Aki sokat beszél, az nem mond semmit."

2019. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Én is ilyen vagyok, h×nek néznek miatta.
2019. dec. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
12%
"Aki sokat beszél, Keveset mond" klasszikusokat csak szószerint.
2019. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
:(
2019. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lány vagy fiú?
2019. dec. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!