Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális ha egy sorozatra...

Az normális ha egy sorozatra való nosztalgiázás miatt képes vagyok percekig sírni?

Figyelt kérdés
Azon vettem észre magam hogy zokogok. Volt régen egy sorozat, kb. 15 éve amit a mai napig imádok (Bűbájos boszorkák) Tényleg nagyon szeretem, nagy rajongója vagyok, a falam tele volt a posztereikkel. Sajnos ezek ma már nincsenek meg, de nem dobtam ki, fogalmam sincs hol vannak... Szembejött egy jófogásos hirdetés, amiben posztereket árulnak. Kb 5-10 percig sírtam, nem az örömtől, hanem eszembe jutott a gyermekkorom, az akkori életem stb. Annyira kötődtem érzelmileg a sorozathoz, hogy mai napig nézem szinte. Normális hogy a poszterek láttán elkezdtem sírni mint egy kisgyerek? Pedig már 25 éves vagyok és nem szoktam csak úgy sírni.
2020. jún. 3. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Még most is adják a tvben a tv4en :D a nosztalgia mindent előhoz az emberből szerintem normális ha sírsz mert semmi nem lesz már olyan mint régen, nem vagy már gyerek, elmúlás meg ilyenek. Én is nagyon sokat nosztalgiázok és sírok én is pont ezek miatt
2020. jún. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Elmerengsz, eszedbe jutnak a fiatalabb éveid, az emlékek, csak nálad egy kicsit érzékenyebben jön ki. Szerintem egyébként normális reakció. Amikor dolgokról eszembe jutnak a Boldog emlékeim szomorú vagyok, hiszen egy adott időszak/korszak már lezárult, nincs az életemben, de jó lenne ha tarthatna még. Valószínűleg nálad is ez történik ilyenkor. De szerintem semmi rossz nincs ebben. :)
2020. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megy :D nézem :) köszi a válaszokat, megnyugodtam! :)
2020. jún. 3. 21:49
 4/4 anonim válasza:
0%
De hülye vagy.
2020. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!