Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartottátok be ezt a...

Mennyire tartottátok be ezt a maradj otthon hülyeséget? Mi semennyire haverokkal találkozgatunk folyamatosan kint voltunk tekertünk jól éreztük munkat vettünk a boltban sört azt megittuk a kerékpárúton levő padokon.

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Annyira azért nem lehetett jó, ha mostanra már csak az maradt szórakozásnak, hogy itt trollkodj. :)
2020. jún. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Semennyire.
2020. jún. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
amit leírtam az halál komolyan így volt.
2020. jún. 4. 15:12
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Miért kell a vagánykodásod egy kérdés mögé bújtatni? Szerintem az ország 80%-a ugyanezt csinálta, mint te. Úgyhogy egyáltalán nem vagy egyedi és még csak menő sem volt amit csináltál. Képzeld én még ennél menőbb dolgokat is csináltam, mint te. Na erre varrjál gombot.
2020. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Az a helyzet, kérdező, hogy miattad meg az elvtársaid miatt terjed a vírus.

És itt most tipikusan az a helyzet van, hogy magad lehetsz akármilyen hülye, de mást ezzel nincs jogod bajba vinni!

2020. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

#5

Látom, te is egy agymosott birka vagy.

Utána olvastál már, hogy az állandó szájmaszk viselése milyen egészségügyi károsodást tud okozni az emberi szervezetben?

Elgondolkodtál már azon, hogy vajon miért azok haltak meg, akik egyébként is fél lábbal már a sírban voltak, mert olyan betegek voltak már eleve?

Utána néztél már annak, hogy vajon éves szinten egyéb betegségekben hány millió ember hal meg? Pl. daganatban 2018-ban a világon összesen több mint 8 millió ember halt meg. A mostani halálozási arány ezekhez képest kutyafüle.

Vajon mennyire megbízhatóak azok a tesztet?


Annyi minden van, ami alátámasztja, hogy a média, (aminek célja a pánik és a félelemgerjesztés) rettenetesen felfújta ezt az egész dolgot.

2020. jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

"Utána olvastál már, hogy az állandó szájmaszk viselése milyen egészségügyi károsodást tud okozni az emberi szervezetben?"

Igen.

Az a maszk, amihez az átlagember hozzájut, semmilyent. Elég részletesen kielemezték.

A profi maszkok veszélyesebbek, ahhoz már kell egy kis szakértelem. A profik ismerik a kockázatokat és tudják kezelni. Te meg ne használj olyat, ha nem ismered.


"Elgondolkodtál már azon, hogy vajon miért azok haltak meg, akik egyébként is fél lábbal már a sírban voltak, mert olyan betegek voltak már eleve?"

Igen, sok ilyen is volt. Meg voltak 50 évesek, 30 évesek és 20 évesek is, akik meghaltak. Nem csak néhány ember, hanem elég sok. Olyan is, akinek nem volt semmiféle alapbetegsége.

Sokan túlreagálásban haltak meg, amihez nem kell betegség.


"Utána néztél már annak, hogy vajon éves szinten egyéb betegségekben hány millió ember hal meg? Pl. daganatban 2018-ban a világon összesen több mint 8 millió ember halt meg. A mostani halálozási arány ezekhez képest kutyafüle."

De csak azért, mert kordában tartották!

Olaszoknál, vagy egyes amerikai városokban, vagy a svédeknél mennyien haltak meg?


"Vajon mennyire megbízhatóak azok a tesztet?"

Tesztek.

Attól is függ, hogy mi a célja. Van olyan, amelyik a vírust mutatja ki, van olyan, amelyik az ellenanyagot. Legalább 4 fajta teszt van. Mikor melyiket kell használni, ugye...


"Annyi minden van, ami alátámasztja, hogy a média, (aminek célja a pánik és a félelemgerjesztés) rettenetesen felfújta ezt az egész dolgot."

Igen, felfújták.

A média már csak ilyen.

De a halottak száma az felfújva is ugyanannyi. A járvány terjedésének profilja az felfújva is ugyanúgy működik.

Lehet olvasni értelmes írásokat is, nem kötelező a Blikket.


"Látom, te is egy agymosott birka vagy."

Te biztos nagyon okos vagy, tehát akkor ezeket is tudod, amelyeket most írtam.

De akkor nem értem az írásodat... leírnád a véleményed pl. arról, hogy mennyire küzdöttük le idáig ezt a vírust?

2020. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

#7

"Az a maszk, amihez az átlagember hozzájut, semmilyent."

Tévedés! Ha a maszk eltakarja a szádat és az orrodat, ha tényleg így hordja valaki, akkor a széndioxid hova távozik? Azt szívod újra vissza. Sőt, friss levegőhöz se jutsz!


"Olaszoknál, vagy egyes amerikai városokban, vagy a svédeknél mennyien haltak meg?"

Számolj utána! Én már utána számoltam április elején, akkor az olaszoknál kb 0,...% volt. Ezt nevezik akkora halálozási aránynak, mikor az 1%-ot se éri el?

Magyarországon tudod, hogy hány százalék a halálozási arány jelenleg?

Hazánk lakossága 2019-ben 9,773 millió, mai adatok alapján koronavírusban meghalt 539. Ez 0.00551%. Ettől kell úgy besz..rni?

Daganatban éves szinten többen halnak meg!

Sőt, azt is mondták, hogy a lakosság 80%-a tünetmentesen átesik rajta.


És nem a Blikkből tájékozódom. Az intézkedésekkel pedig még mindig korlátozzák az emberek szabadságjogát, teljesen feleslegesen!


Az meg külön megérne egy misét, hogy az emberek jó nagy százaléka sz..rik mindennap tenni a saját egészségéért!

2020. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

"friss levegőhöz se jutsz!"

Na látod: EZ az agymosás. Esetleg olvass utána egy orvosi lapban, ne a Borsban.

De ha egy picit is értenél hozzá, akkor tudnád, hogy mennyi levegő marad ott a maszkodban egy kilégzésnél, és ebből mennyit szívsz vissza, valamint azt is, hogy a kilégzett levegőben mennyi a CO2.


"Olaszoknál, vagy egyes amerikai városokban, vagy a svédeknél mennyien haltak meg?"

Ezrével, naponta.

Aztán az olaszok is észbe kaptak, és 3 hét múlva már kezdett lecsengeni az egész. De CSAK azért, mert észbe kaptak, és teljesen lekorlátoztak mindent! Tudod, én hallottam olasztól, hogy ha 3 hetet vissza tudna menni, fenékbe rúgná saját magát.


"Magyarországon tudod, hogy hány százalék a halálozási arány jelenleg?"

Mint említettem: ne ott nézd, ahol sikeresek az intézkedések.

Te most azt akarod megnézni, mi történne egy szabad országban. Az, ami a svédeknél.


"Sőt, azt is mondták, hogy a lakosság 80%-a tünetmentesen átesik rajta."

Igen, és még 10% túléli.

Szerinted ha az országunk 10%-a meghalna, az hány ember lenne?

És közben, amíg az emberek fele beteg, és sokat gondozni kell - szerinted ki dolgozna érted?


"Az intézkedésekkel pedig még mindig korlátozzák az emberek szabadságjogát"

Ezt a pechet!


"teljesen feleslegesen!"

A hülyéknek feleslegesen, az igaz. Akik még számolni se tudnak, de jogaik azok aztán vannak!


"Az meg külön megérne egy misét, hogy az emberek jó nagy százaléka sz..rik mindennap tenni a saját egészségéért!"

Tudod, senkit nem érdekel, hogy te mit teszel a SAJÁT egészségedért.

Mint említettem is, MÁS egészségét tilos kockáztatnod.

Menjél be egy erdőbe, és maradj is ott. Teljes szabadságban élhetsz, amíg bírsz.

2020. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Én kb semennyire, ugyanúgy elmentem ahova akartam/tudtam,barátokkal is ugyanúgy találkoztam, nagymamát is ugyanúgy látogattuk, szerencsére nem lett semmi baja, inkább abba betegedett volna bele ha nem látogattuk volna.
2020. jún. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!