Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire tartottátok be ezt a...

Mennyire tartottátok be ezt a maradj otthon hülyeséget? Mi semennyire haverokkal találkozgatunk folyamatosan kint voltunk tekertünk jól éreztük munkat vettünk a boltban sört azt megittuk a kerékpárúton levő padokon.

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 15:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Attól, hogy lepontozzátok, még nem lesz igazatok.

Arról nem is beszélve, hogy a biciklizést nem is korlátozták! A vásárlást se nagyon. A sörözést se. Amit nem lett volna szabad, az az EGYÜTT sörözés.

Ilyen módon simán lehet a vírust terjeszteni.


A másik az, hogy meggondoltátok az egészet?

Azért, hogy ti a haverokkal lóghassatok, EGY MILLIÓ embert képesek lennétek a halálba küldeni?

Mert erről van szó, ahogy leírtam.

Gondolkozzatok már egy kicsit.

2020. jún. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Tényleg szomorú, hogy itt megy a vagánykodás, de a következményekbe nem gondoltok bele.

És, ahogy #11 is írta, attól nem lesz igazatok, hogy mást lepontoztok. Előrébb sem lesztek tőle.

Ami engem illett, én betartottam, és ezzel a korosztályom igencsak kicsi részébe tartozom. Két javában 50+ -os szülőm van, apa immunrendszere pedig nincsen jó állapotban. Mindenféle találgatás megy a vírussal kapcsolatban, de az tiszta, hogy az idősek és az egészségügyi gondokkal küzdőek a veszélyeztetettebbek és mivel apa mind a kettő, egyértelmű, hogy nem fogok kockáztatni és őket helyezem magam elé! Szóval, igen, betartottam és igen, komolyan vettem.

(Érdekességképpen: anno, érettségi előtt válaszoltam egy maszkos kérdésre, hogy viselek-e majd alatta, és a 20+ válaszoló közül nagyon max 5-en írtuk, hogy hordani fogjuk majd.. és én becsülettel megtettem, mind az 5 tárgy esetén csak rajtam volt fent a maszk végig.. ebből kétszer más fel-fel tette néha. És eléggé elszomorító volt, amikor egy olyan lány, aki bár nem tanul tovább, de eljött (ezzel természetesen semmi baj) és végig köhögte az egészet meg prüszkölte, és amikor pedig szegény felügyelő tanár rendesen nyakig felöltözve, maszkkal, kesztyűvel szomorúan közölte, hogy odahaza 3 pici várja és csak annyit kér legyünk rá és családjára tekintettel nem történt semmi.. senki nem vett fel maszkot vagy bármi. És ez eléggé elszomorított, meg szerintem sokat elárul..)

19/L

2020. jún. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

"maradj otthon hülyeséget?"

Tekertél volna külföldre!

Ott jobb helyed lenne.

Nekünk meg itt:)

2020. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem maradtam otthon, mert a munkám ezt nem tette lehetővé. Egyébként én is úgy gondolom, hogy túl lett reagálva ez a vírus, de törvénytisztelő és felelősségteljes állampolgárként csak munkába, illetve - szükség szerint - boltba mentem.
2020. jún. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"túl lett reagálva ez a vírus"

Nem.

Nagyon nem.

Nézd meg, körülöttünk most elindult a második hullám. Naponta ezrével az új fertőzöttek, országonként. Van - fejlett ország - ahol megint elfogytak a lélegeztetőgépek.

Kell ez neked ide?

Amikor ráadásul nekünk semmink sincs hozzá, csak a maszk?

2020. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!