Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mit gondol a lány?

Vajon mit gondol a lány?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szóval röviden annyi a háttértörténet, hogy eléggé mélypontot éltem az életemben az utóbbi hetekben, és egy héttel(?) ezelőtt s*gg részegen ültem a vonaton, és hazafelé tartottam de kitörtek rajtam az érzelmeim és elkezdtem sírni a vonaton. Ez a lány ott ült mellettem a másik széken egy fiúval, arra nem emlékszem, hogy vajon a párja lehetett vagy nem, de észrevették, hogy zokogok. Nem is szóltak semmit csak szimplán nem törődtek vele. Úgy voltam vele, hogy el felejtem ezt az egészet, úgy sem ismer fel soha senki. Egészen máig, ugyan is reggel ismét találkoztam a lánnyal, pont ott szállt fel ahol ültem, és amint meglátott széles mosollyal nézett rám, amit nem tudtam igazán mire vélni, és visszamosolyogtam rá. Szerintetek mi volt a célja vele, vagy hova kéne tennem ezt a sztorit? Körülbelül 24-25 évesnek tippelném, én fiatalabb vagyok 4 évvel.
2020. jún. 4. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Biztos örült, hogy lát és nincs semmi bajod. Bár ilyen helyzetbe az lenne a természetes, hogy ha már ott ülnek melletted megkérdezik, hogy jól vagy-e.
2020. jún. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!