Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon mit gondol, mi a szándék...

Vajon mit gondol, mi a szándéka a fiúnak? (Ismerkedés)

Figyelt kérdés
Július elején egy rendezvényen találkoztam egy fiúval (23 éves ,egyetemista),pontosabban egy ismerősöm meggyőzött,hogy ha szimpatikus menjek oda és mondjam meg neki.Eszerint cselekedtem. Utána facebookon ismerősnek jelöltem és írtam neki. Azóta beszélgetünk a cseten,érdeklődik,hogy hogy vagyok."Csókkal " köszön el és próbál humoros lenni de ,nagyjából annyi humorérzéke van mint nekem. :D De még nem hívott el sehová.Egyszer 6 napig nem írt. Minden nap reggeltől estig dolgozik.Vajon érdeklem egyáltalán ?El fog hívni valahová?(Már 1 hónapja beszélünk) Vagy csak játszik velem? Miért köszön "Csókkal"?? Akinek van tanácsa ,az bátran segítsen!

#ismerkedés #viselkedés #19éves lány vagyok
2016. aug. 9. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább várd meg amíg egy fiu megy oda hozzád. Ezt lehet gyorsítani rövid szoknyával, kivágott blúzzal, festékkel.

Mert így készen kapta a prédát, de lehet, hogy nem is ilyen prédára vadászott.

2016. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 striga ***** válasza:
Te kezdeményeztél, készen kapott meg téged, így lehet, hogy nem is becsül meg. Várjál, hogy mit csinál, de te ne cselekedj elsőként!
2016. aug. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Ne foglalkozz olyannal aki nem fordít kellően annyi figyelmet rád mint amit te nyujtasz neki.
2016. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van több lehetőség.

1.Félénk.

2.Alacsony az érdeklődése.


Mondjuk ami fura itt,hogy te mentél oda megnyitni,vagyis erőlködnie sem kellett.Ezért lényegében már ott és akkor végződhetett volna kellemes beteljesüléssel az az este.

Mivel ez nem történt megintcsak ott vagyunk,hogy félénk,vagy alacsony az érdeklődése.

2016. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Persze, amikor hozzám így odajött egy csaj a szigeten, 10 percen belül a kezem a bugyijában volt pedig nem is volt az esetem.

2016. aug. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!