Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan fontos a szex,hogy...

Miért olyan fontos a szex,hogy valaki kifizet érte 20-30 ezer forintot is érte egy órára?

Figyelt kérdés
Azon a bizonyos szexpartner kereső oldalon szoktam olvasni a beszámolókat és úgy vettem észre hogy minden nőnek igénybe veszik a szolgáltatásait.Ahova lehet beszámolót írni,oda szoktak is.Általában dicsérni szokták a lányokat,hogy milyen jók.Persze vannak kivételek.Vannak negatív kommentek is,na de ha rossz tapasztalata is volt,odament,fizetett.Az hogy enni fontos mindennap,tudjuk.Lakbért,számlákat is fontos fizetni,mint ahogy fontos hogy legyen munkahelyünk is.A szex is legalább ilyen fontos?Van olyan fontos a szex,mint az hogy mindennap együnk,vagy legyen munkahelyünk?Vagy még fontosabb is?A szex az első,minden más csak utána jön?

2020. jún. 5. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem mit hőbörögsz.


Ha valakinek szex kell akkor vagy csajozik vagy fizet érte. Aki meg csóró fukar proli annak marad a jobb keze.

2020. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Megeri. Lathatod.
2020. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Egy bizonyos IQ alatti embereknek megéri. Köztudott, hogy az ember tudja pótolni ezt a szükségletét partner hiányában is de egyesek szerint ez csak külső segítséggel orvosolható. Akad, akinek semmi se jön össze és elhiteti magával, hogy tetszik a prostituáltnak, mert akkor nemet mondana. Van, akinek szégyellnivalója van szex terén és reménykedik, hogy a prosti nem neveti ki.
2020. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
50%
A Maslow-piramis legalsó szintjén van.
2020. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Nekem speciel nem annyira fontos. Egy fillért nem adnék azért hogy egy prostival elégüljek ki.
2020. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

Ez nem fontossàg kerdese sztem.

Hanem hogy ki meddig süllyed le, ha igenye van vmire.


Exeim is azt mondjàk hogy soha nem fognak ott tartani hogy nekik fizetni kelljen egy nönek az biztos. Ha akarjàk elérik mashogy mastol.

2020. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne legyen neked fontos. Masoknak meg hadd legyen.
2020. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!