Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is érzi magányosnak magát...

Más is érzi magányosnak magát és féltékenynek ha látja hogy egy barátjának sok másik barátja van akikkel sokat eljár és jó élményeket szerez, míg te csak otthon ülsz?

Figyelt kérdés
most ebben vagyok, kevés barátom van és ők is mindig másokkal vannak és sírva nézem a közös instaképeiket miközben itthon ülök

2020. jún. 2. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én megkönnyítem az ilyen barátok dolgát és megszakítom velük a kapcsolatot. Ha egyértelmű, hogy nem kíváncsiak rám, másokkal töltik az idejüket helyettem, akkor feleslegesen tartjuk a kapcsolatot. Majd jön más, akivel érdekeljük egymást.
2020. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De érdeklem őt csak sok más barátja is van rajtam kívűl és nem mindig ér rám pedig nekem nincs sok más barátom
2020. jún. 2. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem egy barátom sincs, mégis folyton ez van. Azt hiszem, hogy barátok vagyunk valakivel, aztán látom instán, hogy grillparti volt, de engem nem hívott senki. Nagyon tud fájni.
2020. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaim, egy személlyel telefonálok időnként, de nem lehet vele sehová sem elmenni. Vagy egymagam megyek, vagy nem megyek sehová. Hiányoznak a barátok, sosem ment az ismerkedés. F
2020. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dettó, ez szar. Én lány vagyok és mindig irigyen figyelem, mikor egy barátnőkből álló társaság nevetgél valahol. Mindig sírás kerülget olyankor. Mindig is egyedül voltam, de valahogy a magányt nem lehet megszokni. Nagyon szeretnék barátokat.
2020. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennyien vagyunk ugyanolyan helyzetben...
2020. jún. 3. 11:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem van párom, de teljesen eltérő a munkában a programunk. Sokat vagyok egyedül és megyek ezt azt intézni a városban és olyan rossz, hogy nincs kivel kimenjek egy kávéra. Ha szabad napunk van, akkor az mindig jól telik, bár néha mondja ő is, hogy kár hogy nincs egy baráti körünk. Szülinapokat, újévet mindent kettesben töltünk. Nem az, mert szeretem nagyon és jókat szórakozunk, de jó lenne ha lenne egy barátnőm. Neki van pár barátja akikkel néha kimegyünk, de kb háromból kétszer mondják le mert mással mennek kirándulni/bulizni. Jó lenne valakivel elmemni vásárolni vagy beszélgetni, enni valamit a szabad időmben. Most is szeretnék venni pár cuccot és nincs senki akit elhívhatnék magammal. Régen a tesómmal jártam ki de ő elköltözött másik országba és beszélgetni is egyre ritkábban van ideje.

Járok edzőterembe is, de nekem úgy tűnik hogy mindenki elvan magának, nem nagyon baratkoznak.

2020. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz barátkozni...
2020. jún. 10. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

mindenre van megoldás, ugyanakkor mégis nehéz válaszokat adni.

a megoldás azzal kezdődik,h meghatározzuk,h miért vannak a dolog úgy, ahogy vannak.

ha egy barátod olyan,amit leírzs,akkor az nem igazi barát. max haver, vagy ismerős.

második lépés,h keress olanokat,akik hozzád hasonlóan gondolkoznak. de hol találni ilyet?

az egésznek az alapja viszont,h senkit nem lehet kénszeríteni,h a barátod legyen,ha nincs meg a kémia köztetetek.

szóval... a megoldás,h keresni kell olynaokat,akik hozzád hasonló helyzetben vannak,hozzád hasonló gondolkodással rendelkeznek.

érdemes azt is átgondolni,hogy te miért nem kellesz másoknak?

lehet az is ok,hogy a külsőd nem elég szimpatikus. öltözködés, ápoltság, testi adottságok. tudom ez kemény,de sajnos manapság ez az egyik fő szempont és másodlagos ,h belül értékes, vagy-e?

Magyarországon pláne, ahol sztem az érzelmi dolgok teljesen másodlagosak...

de kérdés,hogy találsz olyanokat,akiket szeretnél?

sztem neten. pld itt. a saját ízlésedhez passzolókat keress neten és offline.

végül sztem a legfontosabb,h aktívan keresni kell. ez a legnehezebb,de a legcélravezetőbb. sajnos nem sajnos ,ha meg akarod találni az igazit,akkor sokakkal kell kapcsolatot teremtened és előbb-utóbb meglesz. közben sok tapasztalatot is szerzel.

nem mindneki képes erre,de sztem nincs más út. váltani kell és keresni,próbálkozni.

2020. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!