Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális érzés...

Szerintetek normális érzés ez??? vagy milyen érzés ez??

Figyelt kérdés
Volt egy üzlet a városomban pontosabban bevásárlóközpontban lehetett venni xbox játékok plusz play stationra játékokat plusz egyéb dolgokat és lehetett venni figurákat is amik nagyon rég óta már ott voltak már szó szerint porosak voltak és vettem is egy csomót belle ,de szerintetek normális vagyok ha pont azokat akarom elhozni amik ott voltak tehát ugyanazokat a porosakat szeretném mert arról vagyok megyőződve hogy több ember látta őket tehát több éve ott vannak több "szem" többet lát ember akkor olyan mint ha azok az embereket venném meg akik látták így is lehetne fogalmazni majd el akarom szúrni otthon egy dugott helyre?? Szerintetek normális érzés az ilyen ???
2020. jún. 6. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem.
2020. jún. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
akkor furcsa azt mondod?
2020. jún. 6. 00:37
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, de ne aggódj, mert mindenkinek vannak ilyenjei, túlságosan kötődsz egy tárgyhoz, ennyi.
2020. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
normális ez arra utal jó a fantáziád, de ez nem baj
2020. jún. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen az igaz túlságosan és azért valmennyire teccenek is reméllem azért még megrendelhetem
2020. jún. 6. 01:01
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 Btw sok dolog van, amit nem tudok kidobni annyira hozzám nőtt, pl a törött fidget spinnerem (megjegyzem, csak azért vettem, mert ,,milyen menő!!!" meg ugye divat is volt.). Akármennyire is rosszul néz ki, meg felesleges nincs szívem kidobni.
2020. jún. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jah ne is mond nekm voltak gyerekkori figuráuim és sajnos kiletted dobva azota van rajtam ez az érzés
2020. jún. 6. 11:01
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Még most sem tudom kidobni az animés legyezőmet, pedig mondják, hogy gáz :/ Nekem akkor is tetszik 😅
2020. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ne is mondjad én meg agyon keresem azt amit abba üzletbe lehetett venni de nem talállom már pedig írtam üzletesnek is
2020. jún. 6. 12:03
 10/15 anonim ***** válasza:
#9 Uhh
2020. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!