Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális érzés...

Szerintetek normális érzés ez??? vagy milyen érzés ez??

Figyelt kérdés
Volt egy üzlet a városomban pontosabban bevásárlóközpontban lehetett venni xbox játékok plusz play stationra játékokat plusz egyéb dolgokat és lehetett venni figurákat is amik nagyon rég óta már ott voltak már szó szerint porosak voltak és vettem is egy csomót belle ,de szerintetek normális vagyok ha pont azokat akarom elhozni amik ott voltak tehát ugyanazokat a porosakat szeretném mert arról vagyok megyőződve hogy több ember látta őket tehát több éve ott vannak több "szem" többet lát ember akkor olyan mint ha azok az embereket venném meg akik látták így is lehetne fogalmazni majd el akarom szúrni otthon egy dugott helyre?? Szerintetek normális érzés az ilyen ???
2020. jún. 6. 00:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hát uh régi dolgaim visszasírásáról nem is beszélve
2020. jún. 6. 12:23
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Na igen
2020. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
volt egy figura amit kidobrtam nagyon régi lehetett úgy nézett ki mint egy vérfarkas szürke volt hegyes fülei voltak volt neki olyan hátrafésült haja és nagyon izmos volt szerinted megtalálhatnám már nagyon rég óta keresem ??
2020. jún. 6. 12:59
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Biztos megvan valahol. :/
2020. jún. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jaj biztos csak nem tudom a nevt nagyon régi lehet még fel is tettem kérdést róla csak a baj nem tudom körül írni mi lehet a neve
2020. jún. 6. 14:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!