Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha magunkat szeretjük, mások...

Ha magunkat szeretjük, mások is szeretni fognak. Van ennek alapja?

Figyelt kérdés
Ha szeretem magam, nem leszek humoros, sem jóképű.

2020. jún. 6. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

És ki mondta, hogy humorosnak meg jóképűnek kell lenned?

Az a baj, hogy nem érted a lényeget.

Az, hogy szeretem magam, ez azt jelenti, hogy van önbizalmad, nem kell pl. a másiknak bizonygatni, hogy szerethető vagy. Boldog vagy önmagaddal. Ha tudod, hogy mik a hibáid, akkor változtatsz rajtuk.


Hogy még jobban megértsd: üsd be a google-be, hogy "szeretem magam" és tájékozódj.

2020. jún. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért kell humorosnak meg jóképűnek lennem, hogy legyen barátnőm. Rosszul fogalmaztam meg a leírást. Úgy értettem, hogy az önszeretet nem adja meg ezeket a tulajdonságokat.
2020. jún. 6. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Kevered a szezont a fazonnal.


Attól, hogy mások szeretni fognak, még nem lesz automatikusan barátnőd.


Nem feltétlenül leszel vonzó mint férfi, csak több ember fog kedvelni, szívesebben lesznek a társaságodban és ezáltal nagyobb ismerősi körre tehetsz szert amivel nyilván a barátnő szerzés esélyeit is növelheted.


Illetve ezáltal nem az fog látszódni rajtad, hogy céltalan senki vagy aki beleőrült a "barátnő kergetésbe" és minden boldogságát a másik jelentené, hanem egy önűlló férfi lennél aki tudja mit szeret az életben attól függetlenül, hogy egyedül van.

2020. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Addig amig nem fogadod el önmagad olyannak amien vagy, mások se fognak többet látni benned mint egy önbizalomhiányos, határozatlan embert, mindenkinek van jó tulajdonsága ezeket keresd meg magadban, ezekre koncentráj, ebböl merits erőt. Barátnöd meg majd lesz,nem kell rágörcsölni
2020. jún. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szeretsz magadban valamit azt mások is szerethetik
2020. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hanna S ***** válasza:
Ez szerintem kb. fordítva igaz ha tudsz szeretni másokat akkor idővel megtanulod szeretni magadat is.
2021. ápr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!