Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért szeretjük...

Szerintetek miért szeretjük magunkat meztelenűl fotózni, és néhányan azt meg is osztani a neten?

Figyelt kérdés
Fotozás

2017. márc. 27. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Én nem szeretem. Mások viszont nyilván azért, mert szeretik, ha dícsérik őket és büszkék magukra. Az ég kék, a fű meg zöld.
2017. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Én nem igazán szoktam meztelen fotókat készíteni. Egyszer készítettem fogyás előtt hogy lássam a változást meg talán a páromnak (5éves kapcsolat) küldtem 2-3at. A nyilvános megosztogatásuk szerintem arra utal hogy valaki önbizalom hiányos és megerősítésre van szüksége vagy arra hogy egy nagyon magamutogató személyiség.
2017. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretem magam meztelenül fotózni, mert szeretem a testem. Igen, tudom, nagyképűen hangzik, de elégedett vagyok magammal. Megosztani nem szoktam.
2017. márc. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom. Én rendszeres szakszerű edzésben vagyok lassan 4 éve. Kockás hasam van, nem kicsi karom, és mellé nem is hiszem hogy csúnya lennék arcra.

De nekem még az is nehéz hogy ujjatlan pólóban legyek nyilvánosan. Annak ellenére hogy mindig le van borotválva a hónaljszőröm. Valahogy én ilyen vagyok.

Azt azért be kell vallanom hogy a telefonomban vannak magamról félmeztelen képek, de úgy el vannak rejtve hogy senki se találja meg. Nem azért mert a testemet szégyellném, inkább a tényt hogy fotózgatom magam. Pedig hasznos, ugyanis jól látom rajta a fejlődést az edzésben. Konkrétan csak arra használom.

2017. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én is le szoktam magam fényképezni meztelenül,de csak magamnak,meg h lássam milyen is vagyok... Annyira nem rossz látvány 😂😂 de nem osztanám meg.
2017. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem azt üzeni, hogy potenciális szerelmi partner. Párkereső magatartás.
2017. márc. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg képet készítettem és küldtem már a barátomnak, mert sokáig távkapcsolatban éltünk.
2017. márc. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Fatal_3rror_ ***** válasza:
46%
Azt hiszik hogy a szottyadt golyójuk látványa majd párzásra ösztönzi a nőstényeket... :D
2017. márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legtöbb ember kíváncsi, hogy hogy is néz ki meztelenül.
2017. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Én többször is fotóztam már, fiut is, lányt is, és nyilván magamat is akt.

A fotózás nekem hobbi.

Szerencsére modell is akad bőven!

2017. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!