Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire jó ez az "irigy vagy"...

Bözse22 kérdése:

Mire jó ez az "irigy vagy" szöveg?

Figyelt kérdés
Én még nem kaptam meg ezt a szöveget, habár eddig nem is olyan kérdést raktam ki, de azt látom/olvasom hogyha valaki rossz véleményen van egy emberről és más valakinek az az illető tetszik, akkor azonnal azt írja oda, hogy "irigy vagy". Ezt sosem értettem. Mire jó ez? Miért gondolja valaki azt, hogyha xy rossz vélményen van valakiről akkor biztos, hogy irigy?

2020. jún. 6. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

A rövid válasz a kérdésre: Semmi.


Aki ilyet ír, valószínűleg még gyerek és nem tanulta meg, hogy minden embernek meg van a saját véleménye, nézőpontja.

2020. jún. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Van pár bemagold pár szavas válasz, ami mindenre ráhúzható. Sokan lusták gondolkozni, ezért csak odavágják és nem is érdekli őket a tényleges válasz.
2020. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Azért tegyük hozzá, nem kevés esetben azért írják, hogy irigy az illető, mert tényleg süt róla az irigység...
2020. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
#3: Persze, van ilyen is. De pl. volt olyan, hogy leírtam, hogy a nők között többen szeretik a magas férfiakat, ezért megkaptam, hogy irigy vagyok. Tök átlagos a magasságom és egyáltalán nem vagyok irigy a magasabb ismerőseimre.
2020. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert Molnár Krisztián írja ezeket a kommenteket.
2020. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


"Én még nem kaptam meg ezt a szöveget,"


Hazudsz.

2020. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6


Az igen. Szép detektív munka.

2020. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten irritáló ez a felhasználó számomra. Muszáj volt megnéznem a többi kérdését is, hátha megkedvelem, de nagyon nem szimpatikus számomra.
2020. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Magyarul a kérdező nem elég, hogy irigy, még kamuzik is... :D
2020. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!