Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gondolatnak tényleg van...

A gondolatnak tényleg van ereje vagy ez csak ilyen jól hangzó motivációs szöveg? Volt már hogy valakinek bejött amire sokat gondolt?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer azt gondoltam, mindjárt behugyozok, és tényleg így lett. Most hirtelen más eset nem jut eszembe.
2019. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ez hót h×eség: évtizedek óta szeretnék végre magam mellett tudni egy lábfétist kedvelő nőt, 1000-el gondolok rá, mégsem jön össze.

De ez csaj egy példa.

2019. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
83%
Szerintem maximum önmagunkra hat vissza. :)
2019. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból van "ereje", hogy ha pl. azt gondolod magadról, hogy béna vagy és nem tudsz megcsinálni valamit, akkor az valószínűleg úgy is lesz, mert erre készülsz gondolatban. Ha viszont hiszel a képességeidben, akkor nagyobb eséllyel lesz sikered adott dologban.

Na de ez sokat gondolósdi a tárgyi dolgok megszerzésére nem áll meg, ahogy a kiválasztottad sem fog csupán attól beléd szeretni, hogy folyton rá gondolsz.

2019. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Ha valamit nagyon akarok és sokat gondolok rá, az sose sikerül. Vagy lehet csak nekem müködik fordítva? Ha szarok rá, akkor meg jobbak az esélyeim. Eddigi tapasztalatok alapján.
2019. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-essel értek egyet.

Valami alapja van ennek a szövegnek, de nem kell túlgondolni. Attól, hogy sokat gondolsz valami tárgyi dologra, még nem fog sehonnan az öledbe pottyani egy. Viszont ha pl. jobb akarsz lenni, a munkádban, vagy le akarsz rakni egy vizsgát, akkor ha elhiszed, hogy képes vagy rá, mondogatod magadnak, és elképzeled, hogy milyen jó lesz ha meg lesz, akkor biztos előbb fog sikerülni, mint ha eleve úgy állsz hozzá, hogy nem biztos, hogy össze fog jönni.

2019. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pelgrim ***** válasza:
Igen, a gondolatnak van ereje, de hogy valóra váljon vannak feltételei. Ezerszer gondolhatunk valamire, de ha feltételek nem megfelelőek, nem történik semmi. Nem a gondolatok sokasága, sem a 'feszegetése' vagy 'erőszakoskodás' vele, hanem a hangulat, a lelkiállapot, amelyben a gondolat létrejön a fontos.
2019. dec. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!