Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a most divatos emós...

Mi ez a most divatos emós szöveg, vagy ez honnan jön, hogy "nem jó, ha valaki vörös, meg nem engedhetjük, hogy valaki vörös legyen"?

Figyelt kérdés

Meg ez, hogy "chaos mate we do not allow gingers".

Több helyen olvasgattam ilyet, ilyen tini gyerekektől, meg nekem is írogatott ilyet egy hülyegyerek. Meg olyan szavakat, meg káromkodás hozzá. Ez valami dalszöveg, vagy mi?

Egyrészt raaszizmis, vagy tényleg ennyire agyilag nullák a mostani 14-16 évesek?

Mondjuk a barátnőm 14 éves húgából kiindulva, igen. De ő mem rasszista, meg trágár.


Nekünknilyen eszünkbe se jutott volna, pedig alig vagyok idősebb náluk, 20 múltam.

Vicc. Mindenesetre mi ez? Nem először látok ilyen szövegeket.

Meg egyáltalán miért kell gúnyolni a vörös hajúakat? Ott is van szép, meg kevésbé szép... No comment.


2019. jún. 21. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Ez írogatott rasszista, trágár szövegeket nekem:

[link]


Meg a másik.: valami haverja

[link]

2019. jún. 21. 17:49
 2/5 A kérdező kommentje:

Meg a "a vörös nem jó ba...meg te condom failure"?


Hova fajul a világ, te komolyan?

2019. jún. 21. 17:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elhinni, hogy már elmúltál 20...

Amúgy az emó kb. 20 éve volt divat. :D

2019. jún. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Inkább 8-10 éve...


Illetve ez akkor is. Úgy néznek ki, hiába akkor volt divat.

2019. jún. 21. 19:30
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mondjam...


Aki fejessel beugrik a kukába, az nyilván szemetet fog maga körül látni.


Én nem ugrok ilyen kretének közé még online térben sem, szóval nem is látok. Pedig nem egy angol nyelvű fb csoportban vagyok benne, és már épp elég sok állatságot láttam ott is.

2019. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!