Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért vagyok egy ilyen...

Én miért vagyok egy ilyen genetikai hulladék? Miért nem vagyok olyan, mint a többi? Már elegem van.

Figyelt kérdés

- alacsony vagyok

- csúnya vagyok

- nem szimmetrikus az arcom, és mindenki azt hiszi, hogy az egyik oldalon az arcom meg van dagadva, pedig az csak az arccsontom, mivel kintebb van

- akármit csinálok, akármit szedek, zsíros az egész bőröm, de annyira, hogy rendesen már fénylik, és 2 nap elteltévela hajam tocsog a zsírtól

- lassú növésű, kevés hajam van, ami ráadásul törik és hullik is.

- kalapácslábujjaim vannak

- introvertált típusú ember vagyok

- unalmas az egész lényem és személyiségem

- már egy kis futástól is leizzadok, mint egy ló

- olyan helyeken vagyok szőrös, ahol nem kellene: mell, mellkas, hát, derék, has, lábujj, kézfej

- nem tudok normálisan szőrteleníteni, mert mindentől kipattog a bőröm és piros lesz, ami csúnya

- striás a combom

- trehány, lusta dög vagyok

- karikás a szemem alatt és szarkaláb is van a szemem alatt, bármit csinálok, nem múlik el, emiatt koravénnek nézek ki (genetika)

- mindenféle sportban én teljesítek a legszaarabbul

- bénáskodok

- nem tudok sehol se érvényesülni

- nincs stílusérzékem

- nem merek visszaszólni senkinek se soha, emberileg egy nagy 0 vagyok

- balkezes vagyok

- semmit nem tudok felmutatni

- nem érek semmit se

- utálom, magam, hogy lány vagyok, és hogy lánynak születtem


2020. jún. 7. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Ennek a felét legalább a hülye mentalitásodnak köszönheted.
2020. jún. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek az elsővel.
2020. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%

-mi a baj az alacsonysággal? Semmi


-szerinted. Vannak csúnya emberek de igényességgel, jó öltözködéssel és ép elmével velük sincs baj


-ez van


-mosd meg akkor naponta


-menj el fodrászhoz és csináljon neked olyan hajat ami jól áll


-kit érdekel?


-megint nem vagy hulladék ettől


-tegyél ellene hogy ne legyél unalmas


-kezdj el sportolni


-más is szőrösödik


-van ezerfajta módszer


-kit érdekelnek a striák?


- megintcsak..rajtad múlik mit teszel meg mit nem


-nem értek ehhez


-kezdj el sportolni


-akkor ne bénáskodj


-ez is fejben dől el leginkább


-és?


-már említettem..tegyél ellene. Ez ellen is tudsz.


-és?


-nem akarom már ismételni magam...


-menj el egy pszichológushoz

2020. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Fele se igaz :) most eppen ilyen korszakban vagy, tulleszel rajta :D tuti nem vagy csunya, a tobbin meg lehet valtoztatni.
2020. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
66%

A bőröd ha lemosod tusfürdővel nem fog zsirosodni, meg ha minden héten hajat mosol (lehetőleg ne fogdosd a hajad sokat mert az is zsirositja a hajat)

A sportot el kell kezdeni és lépcsőzetesen felfelé haladni benne

A karikás szemedre sok vizet igyál, ha dohányzol akkor meg szokj le mert attól is karikás lehet az ember szeme meg ráncos

Tanulmányi eredményed-szakmád gondolom csak van de ha nincs OKJ-s szakma tanfolyamokat el lehet ma már végezni ingyen sőt még fizetést is kapsz amig a képzésre jársz

A hajhullás lehet vitaminhiánytól de én beszélnék egy orvossal ez ügyben

2020. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%

A szőrösödés felkeltette a figyelmem. Nincs valami hormonzavarod? Attól a bőröd és a hajad is tud ronda lenni.


Amúgy azzal semmi baj sincs, ha alacsony vagy. Sok srác szereti az alacsony lányokat.

2020. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Biztos, hogy van valami hormonzavarod, a szőrösödés, hízékonyság, zsíros bőr/haj mind erre utal. Első körben ezt vizsgáltasd ki (endokrinológussal). Valahogy motivációt kell szerezned,ha jobb életet akarsz teremteni magadnak, el kell kezdened mozogni (tornázz otthon, vagy menj el futni akár 10 percre is, ha csak addig bírod, rögtön jobban fogod érezni magad), tájékozódj a nagyvilág eseményeiről, hogy legyen véleményed a dolgokról, ne legyél unalmas. Csak elkezdeni nehéz, ne akarj nyomorultul meghalni...


Btw azzal mi a baj, ha balkezes vagy?

2020. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hízékony. A tünetek alapján PCOS-om van, majd megyek magamat kivizsgáltatni, mert ugye mégnagyobb genetikai hulladék vagyok.
2020. jún. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Vagyis nekem a hízékonyságon kívül minden passzol. Akkor én is genetikai hulladék vagyok, mert ugye én is ezekkel küzdök.
2020. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem teljesen tiszta, hogy most a kérdező írta-e a PCOS-t. Ha ez a bajod, akkor nyertél. A tüneteid is tökéletesen ráillenek amúgy. A PCOS az inzulinrezisztencia társbetegsége. Cukorterheléses vizsgálat kell inzulinszttel, ha felmerül a lehetősége. Endokirnológus tud kiírni rá. Én is IR+PCOS-es vagyok és diétával + sporttal (súlyos esetben gyógyszerrel) tökéletesen kezelhető. Sokan később el tudják hagyni a gyógyszert, amikor rendbe jöttek. Ha betartod majd a diétát, akkor el fog múlni a hajhullás, a bőröd és az arcod megjavul, elmúlik a szőrösödés. Nekem nem volt ilyen durva, de pl a bőröm sokkal szebb, amióta tartom a diétát. Ha ez a problémád, akkor fél év és a leglátványosabb tüneteid el fognak múlni.
2020. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!