Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért vagyok egy ilyen...

Én miért vagyok egy ilyen genetikai hulladék? Miért nem vagyok olyan, mint a többi? Már elegem van.

Figyelt kérdés

- alacsony vagyok

- csúnya vagyok

- nem szimmetrikus az arcom, és mindenki azt hiszi, hogy az egyik oldalon az arcom meg van dagadva, pedig az csak az arccsontom, mivel kintebb van

- akármit csinálok, akármit szedek, zsíros az egész bőröm, de annyira, hogy rendesen már fénylik, és 2 nap elteltévela hajam tocsog a zsírtól

- lassú növésű, kevés hajam van, ami ráadásul törik és hullik is.

- kalapácslábujjaim vannak

- introvertált típusú ember vagyok

- unalmas az egész lényem és személyiségem

- már egy kis futástól is leizzadok, mint egy ló

- olyan helyeken vagyok szőrös, ahol nem kellene: mell, mellkas, hát, derék, has, lábujj, kézfej

- nem tudok normálisan szőrteleníteni, mert mindentől kipattog a bőröm és piros lesz, ami csúnya

- striás a combom

- trehány, lusta dög vagyok

- karikás a szemem alatt és szarkaláb is van a szemem alatt, bármit csinálok, nem múlik el, emiatt koravénnek nézek ki (genetika)

- mindenféle sportban én teljesítek a legszaarabbul

- bénáskodok

- nem tudok sehol se érvényesülni

- nincs stílusérzékem

- nem merek visszaszólni senkinek se soha, emberileg egy nagy 0 vagyok

- balkezes vagyok

- semmit nem tudok felmutatni

- nem érek semmit se

- utálom, magam, hogy lány vagyok, és hogy lánynak születtem


2020. jún. 7. 15:10
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
Pszichologuhoz menj te szerencsetlen.
2020. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Édesanyád a szerencsétlen!
2020. jún. 7. 19:23
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigyre hormon tablettát szedtél vagy milyen más gyógyszert? Ha egyszer kialakul a gyulladás az sosem fog elmúlni, az mindig szedni kell gyógyszert,ehhez társulhat még pluszban a IR és Pcos is ahogy írták. Jobb lenne teljesen kivizsgáltazni magad. Nagyon nehezen éled az életed, és teljesen felvagy borulva. Kérjél szakembertől segítséget, ne pedig innen, itt a legtöbben csak bántani fognak és ezzel megint lehúzod magad. Elég fiatal vagy és jobb lenne ha előre néznél, én tudom milyen nehéz neked, szintén pajzsmjrigy/IR gondokkal küzdök.
2020. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!