Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én miért vagyok egy ilyen...

Én miért vagyok egy ilyen genetikai hulladék? Miért nem vagyok olyan, mint a többi? Már elegem van.

Figyelt kérdés

- alacsony vagyok

- csúnya vagyok

- nem szimmetrikus az arcom, és mindenki azt hiszi, hogy az egyik oldalon az arcom meg van dagadva, pedig az csak az arccsontom, mivel kintebb van

- akármit csinálok, akármit szedek, zsíros az egész bőröm, de annyira, hogy rendesen már fénylik, és 2 nap elteltévela hajam tocsog a zsírtól

- lassú növésű, kevés hajam van, ami ráadásul törik és hullik is.

- kalapácslábujjaim vannak

- introvertált típusú ember vagyok

- unalmas az egész lényem és személyiségem

- már egy kis futástól is leizzadok, mint egy ló

- olyan helyeken vagyok szőrös, ahol nem kellene: mell, mellkas, hát, derék, has, lábujj, kézfej

- nem tudok normálisan szőrteleníteni, mert mindentől kipattog a bőröm és piros lesz, ami csúnya

- striás a combom

- trehány, lusta dög vagyok

- karikás a szemem alatt és szarkaláb is van a szemem alatt, bármit csinálok, nem múlik el, emiatt koravénnek nézek ki (genetika)

- mindenféle sportban én teljesítek a legszaarabbul

- bénáskodok

- nem tudok sehol se érvényesülni

- nincs stílusérzékem

- nem merek visszaszólni senkinek se soha, emberileg egy nagy 0 vagyok

- balkezes vagyok

- semmit nem tudok felmutatni

- nem érek semmit se

- utálom, magam, hogy lány vagyok, és hogy lánynak születtem


2020. jún. 7. 15:10
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigy problémával küzdök, amire szedtem rákos gyógyszert, de az is csak addig hatott, ameddig szedtem. Meg valószínűleg valami nőgyógyászati problémám van, mert minden téren egy genetikai hulladék vagyok.
2020. jún. 7. 16:21
 12/23 A kérdező kommentje:
De én már kuurvára belefáradtam ebbe a rohadt diétába is. Fél évig folyamatos kontoroll alatt kellett tartanom, végig szenvedtem azt az időszakot is. Már nem akarok évekig diétázni, én már az életemet is unom. Miért vagyok egy emberi hulladék? Miért nem vagyok normális nem értem..
2020. jún. 7. 16:27
 13/23 A kérdező kommentje:
Ha pcos os izém van én felkötöm magam a rákba abba
2020. jún. 7. 16:28
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Menj el szakemberhez mert nem csak fizikai hanem mentális tüneteid is vannak, de nincs semmi baj, nincs veled baj. Minden rendben lesz csak tartsd magad, amennyiben a külsőddel nem vagy megelégedve a belsőddel foglalkozz és majd jön a többi.
2020. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Mintha csak rólam írtál volna, nagyon megértelek...

Egyébként IR + PCOS valószínűleg van, nekem is van. Szedek rá gyógyszert, kitörölhetem vele a pitsám, arra jó, hogy ne "hipózzak" (ne essek össze, amikor alacsony a vércukorszint). Diétázni nem, nem és nem vagyok hajlandó, főleg, hogy gluténra, tejre (nem csak laktózra) meg valószínűleg még ezer másra kellene, és össze kellene hangolnom a refluxommal is, mert még az is van. Neeem, ez élhetetlen. Mozogni sem vagyok hajlandó.

2020. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok se bolond, se mentális beteg! Jogosan érzek úgy, ahogy. Fél éven keresztül szedtem azt a krva kibszott gyógyszert, olyan melléktünetekkel, hogy szemszárazság, orrszárazság, szájszárazság. Alig bírtam pislogni, úgy kiszáradt a szemem attól a rohadt gyógyszertól, a szám még mai napig cserepes miatta, folyamatos kontroll alatt tartottam magam, mert a bőrgyógyász azt mondta, hagyjam el a csokis-kakaós-cukros dolgokat. Folyamatos kontroll, fél éven keresztül tudjátok mit jelent? Bár így se tudtam tartani, és olyan bűntudatom lett minden csoki után, hogy olyan nincs. Erre minden hiába, mert ugyanott folytatódik ez a rák.l a suliban folyamatos csúfolódás tárgya voltam amiatt, hogy zsíros a hajam meg tiszta pattanásos a pofám.

Ha lenne helyem az élők között, akkor nem folyamatosan sz.art kapnék a pofámba. Ezt már nem bírom.

2020. jún. 7. 16:46
 17/23 A kérdező kommentje:
És attól, mert betusfürdőzöm azt az undorító lófejemet, attól még nem lesz normális a g.ecis fejem.
2020. jún. 7. 16:53
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam bolond vagy mentális beteg vagy, hanem ha pajzsmirigy problémáid vannak, akkor valószínűleg hormon gondjaid is amitől kialakulhat ilyen mértékű önutálat és téves világkép, hangulat ingadozás és egyéb szuicid hajlam, és erről nem tehetsz.
2020. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Szerintem nagyon alacsony lehet az onertekelesed es emiatt minden kis aprosagot felnagyitasz. Nem mutatsz privatban egy kepet? Ketlem, hogy ennyire borzaszto lenne a helyzet :)
2020. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem küldök semmilyen képet senkinek! Nem vagyok hülye.
2020. jún. 7. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!