Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egy evolúciós dolog, hogy...

Az egy evolúciós dolog, hogy a nők önbizalomhiányosak, a férfiak meg magabiztosak?

Figyelt kérdés

2020. jún. 7. 17:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%

Egy férfinak minden elvan nézve. Ha korán szexel, ha fingik-böfög, káromkodik, csúnyán ír, stb. Egy nő nem iszik, nem bagózik, zárt lábbal ül stb... egy férfinak hol mondják ezt? Sehol. Hagyjuk rá. Viszont ha egy nő ilyesmit tesz, az Istenkáromlás. Én diszgráfiás vagyok, fuh, hányszor megkaptam sulisként, hogy ezt biztos egy fiú írta fel a táblára, ilyen csúnyán csak fiúk írnak stb. Csak hogy említsek egy pèldát.

Lehet ez most sokaknak nem tetszik, de ez az igazság.

2020. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ez annyiban nem igaz, hogy a férfinak senki sem nézi el az önállótlanságot, a magabiztosság hiányát, stb.

Egy férfi alapból csak egy másik férfitól kérhet segítséget, de még tőle sem a fenti témákban!

Más követelmények vannak egy férfival szemben, mint egy nővel szemben - de mindkettővel szemben vannak, az biztos - és kb. egyenlő arányban.

2020. júl. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!