Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fognak nálam “berobbanni...

Mikor fognak nálam “berobbanni” a pubertáskori változások? Mikor leszek végre férfiasabb? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, Kb 1 éve kezdett lent szőrösödni, hónaljszőrzetem már kb 1 hónapja “pelyhes”, de én nem látom, hogy nőne, illetve a hangom olyan, mint egy ovodásé. A kérdésem pedig az, hogy azt szoktam látni, hogy a kamaszok többsége egy nyár alatt-fél év alatt változik rengeteget, tehát viszonylag hirtelen. Én most 164 cm vagyok és 46 kg, minden hónapban növök kb 1 cm-t, akikkel egy magas voltam már 2 hónap találkozás után majdnem 1 fejjel magasabbak nálam. Én mikor fogok olyan nagyon sokat változni? (Mélyebb hang, hirtelen növekedés, gyors szőrzet növekedés) És az igaz, hogy pubertáskorunkban amikor elkezdünk férfiasodni izmosabbak leszünk? Értelmes válaszokat szeretnék, mert nem tudom pontosan, mire számítsak a pubertáskorom alatt, és nem kamu kérdés vagy hasonló.

2020. jún. 8. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
attól függ hány éves vagy
2020. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a korodra én is kíváncsi lennék.

Egyébként az nem igaz, hogy izmosabb leszel, ahogy férfiasodsz. Azzal kevered, hogy a kor előrehaladtával lassul az emésztésed emiatt pedig elkezdesz pocakosodni illetve a végtagjaid is megvastagodnak. De ez nem izmot jelent, persze függ a genetikától is, de ha izmos szeretnél lenni ahhoz kell egy kis edzőterem.

2020. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

valszeg 14 év alatti vagy,nem mindenkinél ugyanolyan a pubertáskor.

amikor alsóban voltam mindig volt egy osztálytásam aki egy kicsit "lemaradott volt". a kamaszodástól nem leszel olyan hú de férfias,csak az alap dolgok változnak.

2020. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
általában 9-10. osztályban
2020. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak, akik később nőnek magasra (16-17 évesen). A fanszőrzet is kialakul idővel, ne bánkódj.

Ffi.

2020. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!