Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen Dér Heni, Majka,...

Az ilyen Dér Heni, Majka, Kasza Tibi, Wellhello kaliberű előadókat valóban sokan hallgatják, vagy ez csak vicc?

Figyelt kérdés

Egy-egy dalukba belehallgatam és megnéztem "koncert" felvételeket, ez erősen a vállalhatatlan kategória.


Az a "nekem kellemetlen" érzés miközben nézi/hallgatja az ember.



2020. jún. 8. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Én sem tudom elképzelni, hogy van aki tényleg hallgatja őket.
2020. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Miért, szerinted kik a jó magyar előadók manapság? Ez a felhozatal van. Nincs annyi együttes, annyi stílusban mint mondjuk huszonéve, Baby Sisters, Bestiák, Shygays, Hip-hop boyz, Happy Gang, Soho party, Ufo, Carpe diem, 4F club, G-play, hogy csak a legnagyobb neveket említsem. Pl. Dér Heni és a Majka számai nekem se tetszenek, de a Kasza Tibi és Wellhello számai még egész jók. Tehát nincs annyi előadó mint régebben, kissebb a felhozatal, kevesebből lehet válogatni. És hát ami van, azt nyomja le a média a torkunkon.
2020. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Ők lefrküdtek a pártnak ezért a zenéiket rongyosra játsza a fido-orbanista média. De önszántából senki nem hallgatja ezt szart.
2020. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Majka és a Wellhello elég szerves részei a magyar rap/hiphop színtérnek, de azt mondjuk én se tudom elképzelni, hogy ki az az ember, aki otthon feltekeri a hangszóróját, és azt mondja, hogy "na, én most Kasza Tibi dalokat fogok hallgatni".

Azt elhiszem, hogy van aki nem kapcsolja ki a rádiót, ha épp tőle nyomnak be egy számot, de, hogy valaki szabad akaratából, céltudatosan ezt hallgassa...

2020. jún. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
30%

Miért mi a baj a Kasza Tibi számokkal? Én pl. szabad akaratomból szoktam hallgatni.


33/F

2020. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

2-es, rohadt sok előadó létezik egyébként minden műfajban, csak azokhoz kicsit mélyebbre kell merülni a rádióban és tévében agyonnyomott mainstream tengernél.

Például nem véletlenül hiszi azt az átlag magyar zenehallgató, hogy a Hooligansben és a Tankcsapdában ki is merült a magyar rockzene.

2020. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Én pl. a magyar rapperektől, és a zenéik szövegétől mászok a falra. Mint pl. Finuccsi, Mr. Busta, Kreck, na meg a Majka. Amúgy is utálom a rappet, mert egy gettózene. Másról nem szólnak a számaik, mint "én milyen király vagyok, a bűn a víremben van tezsvír, meg engem a Zucca nevelt" Ilyenkor arra gondolok, hogy te hülyegyerek. Azért mert életedben 10 percet vártál a buszra, még nem az utca nevelt.
2020. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Neked őket hallgatni kellemetlen, nekem meg az, hogy 2020-ban egyesek még mindig ott tartanak, hogy nem tudják a popzenét a helyén kezelni, nem tudnak egy műfajon belül különböző számok minőségében különbséget tenni és képesek zenéről veszekedni.

A magyar piacon a zenészek egy része egyszerűen celeb. Néha kihoznak valamit, de amúgy legfőképp a szereplésekből, fellépésekből és hasonlókból élnek. (Lásd kaszatibi, dérheni.)

De, vannak olyanok is, akik valóban tesznek azért, hogy jó zenét csináljanak. Majkáék pl. ok alapot külföldről vesznek, szóval a külföldi producereket is lehet szidni. Wellhello kifejezetten jó dalokat is tud csinálni.

Amúgy mellettük hallgatok rengeteg külföldi elektronikus zenét, metált, rockot és még folk alapokból építkező zenéket is. Szóval nem egy megszállott magyar pop fan vagyok.

2020. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Igen, pl a barátnőm is ilyen byalexeket hallgat. Ő azt mondja azért, mert szereti érteni a dalok szövegeit, de nem beszél más nyelven csak magyarul. Bár mostanában már elkezdett külföldi zenét is hallgatni.

Én őszintén szólva azt sem tudom megérteni aki magyar zenét hallgat.

De lehet azért érzem így mert én hip/hop, rnb rajongó vagyok, és az ilyen stílusú magyar zenék...hát enyhén szólva okdádék. De lehet h pl rockban, vagy más műfajban vannak jók, nemtudom. De tuti nem ezek a szennyek amik a rádióban mennek.

2020. jún. 9. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
70%
Hidd el kérdező, ezek még a jobbak a népszerű előadók közül :D
2020. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!