Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen Dér Heni, Majka,...

Az ilyen Dér Heni, Majka, Kasza Tibi, Wellhello kaliberű előadókat valóban sokan hallgatják, vagy ez csak vicc?

Figyelt kérdés

Egy-egy dalukba belehallgatam és megnéztem "koncert" felvételeket, ez erősen a vállalhatatlan kategória.


Az a "nekem kellemetlen" érzés miközben nézi/hallgatja az ember.



2020. jún. 8. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

8-as


Majkának melyik a jó száma? Csak egyet mondj.

2020. jún. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
38%

#11: Belehalok.


Amúgy van értelme bármit írni? Anno még gimiben volt ilyen, hogy páran előadták, hogy ezt vagy azt nem hallgatják, mert ők ilyen menők. Ez jó 10 éve volt.

2020. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
55%
Vannak sz.rabbak de ÍZLÉSEK ALAPJA. Én meg bájalexet halgatok tessék kérem pontozzatok le. Mindenkinek más tetszik. Én rühellem a cigány zenét de az osztálytársaim berakják.
2020. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
77%
Wellhello egész igényes szerintem a pop-kategórián belül. Az "Apuveddmeg" vagy a "Késő már" stb... elég minőségi, a szaxi-betétek is kellemesek. Majka jó kis rapzenét készített Tysonnal és Dopemannel 20 éve, a mai "zenéi" igen gagyik. Inkább csak rapbetéteket nyom mostanában, ahogy hallom, gyenge szövegekkel. Kasza Tibit nem hallom, de énekelni legalább tud. Néha biztos ír egy-egy jobb zenét is. Dér Heni is tud énekelni, voltak is jó számai (utóbbiak a Crystal és a Vénusz miatt is érdemelnek figyelmet). Szerintem a Halott Pénz ír botrányos dalszövegeket. A zenét néha eltalálják. Direkt kerülik a rímeket, ha van, az is kín-rím csak, rádióban is kényelmetlen hallgatni. Nem arról szól, hogy egy-egy gagyit írnak, hanem mindegyik gagyi.
2020. jún. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Majkát nagyon szeretem , Kasza Tibi ritkán jut eszembe, de jó számai vannak, tehát őt is szeretem hallgatni, a Crystal-számokat meg főleg, de szóval Tibi szólóban is elég jó; Wellhellot ritkán hallgatok , de vannak nagyon jó számaik;
2020. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
42%
*Ja és Dér Heniből a Sugarloaf-számokat nagyon szeretem; de úgy önmagában Dér Heni stílusa nekem nem annyira jön be zeneileg.
2020. júl. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!