Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aviana Rahl. Mi a véleményetek...

Aviana Rahl. Mi a véleményetek róla? Nektek mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy reklámoz McDonaldsot - aztán kozmetikust, aki rendberakja a gyulladásban lévő bőrét;

fast fashion üzletekből öltözködik...


Régebben olyan kis lelkes, aranyos volt, mióta viszont főállásban youtuber, a minőség rovására ment.



2020. jún. 9. 10:22
1 2
 1/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

"Régebben olyan kis lelkes, aranyos volt, mióta viszont főállásban youtuber, a minőség rovására ment."

Ez kb mindenkire igaz. Dancsóra, Marisra, stb. Gondolom akkor rá is.

Így elsőre nem tudtam ki ez, rákerestem, régebben láttam már 2-3 videóját YouTube ajánlás miatt, nekem nem szimpi. Tartalmatlan tartalom számomra a videója.

2020. jún. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

ő ilyen beaty guru? Imádom a sminket, kozmetikát, de soha nem birnék ilyen csajokat nézni.

Emily Susanah - számomra ő hiteles down to earth csaj, imádom.

Úgy mutatja be magát, amilyen, nem színészkedik a kamerának.

2020. jún. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Én nem bírom, flegma, mindennel/mindenkivel nagyon kritikus és folyton affektál.
2020. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén ha én is sokat kaszálhatnék ilyenekkel, akkor ugyanúgy bevállalnám a legtöbb hirdetést.


Nem csak hazai viszonylatban, szinte minden vloggerre igaz, hogy megváltozik. A 2010es évek eleje volt a vloggerek aranykora viszont azok az idők elmúltak. A trendek is mást preferálnak már, illetve érdemes megnézni azt is, hogy hány nagy youtuber vonult el legalább egy nagyobb szünetre alkotói válság miatt vagy adták el a lelküket és kezdtek egyre személytelenebb tartalmat gyártani.

2020. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sokkal érdekesebbek a videók, ha valaki tényleg szórakozásból, a maga és mások örömére készíti el úgy, hogy van egy fix állása.

A youtubera alapozni se egy életbiztosítás. Ahogy az utolsó írta, kiégnek elég hamar, főleg aki erre alapozza az egész életét és utána jön a nagy valóság :/


Egyébként régebben mesélte, hogy van egy hosszú kapcsolata, de még sose mutatta meg a srácot. Ez igaz?

2020. jún. 9. 10:55
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne "megmutatnia" a párját? Ő nem egy tárgy, amit mutogatni kell, a párkapcsolata nyilván a magánügye.
2020. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
53%

Nekem pont az tetszik benne, hogy kritikus, nem egy langyosvíz eset, mer véleményt formálni, és ez most teljesen független attól, hogy én egyet értek-e vele bizonyos dolgokkal kapcsolatban, mert sokszor egyáltalán nem tudok azonosulni a mondandójával. De szerintem üdítő, hogy a biztonságos "semmiről semmi véleményem nincs, hogy minél többen nézzenek és szeressenek és elfogadjanak" típus helyett ő inkább elmondja a véleményét bizonyos dolgokról. Nekem az is oké, hogy nem lebegteti a magánéletét meg nem egy ilyen mindig vigyorgós álszent alak. Ha úgy tetszik, a flegmaságával pont nincs bajom, nem bírom azokat a közszereplőket, akiknek mindig minden szupi és mindig vihognak meg ilyenek.

Amúgy én az ilyen beauty meg lifestyle youtuberekre nagyon ráuntam, szerintem ő is kelég unalmas, 15-20 videó után sok újat nem mutat szerintem, és lehet rosszul emlékszem, szerintem pont nála volt egy olyan szponzoráció, ami kiverte nálam a biztosítékot pár éve (valami szőrtelenítő eszköz volt, hogy milyen jó, de hogy amúgy ő nem használja, mert végleges szőrtelenítésre jár, szóval inkább kisorsolja a nézők között - nekem ez kicsit wtf volt :D).

Nekem alapvetően herótom van a legtöbb magamutogató youtubertől, legyen az külföldi vagy hazai. Nagyon kevés olyat tudnék mondani, aki hiteles és nem a pénzcsinálás miatt ugrik rá reklámokra, témákra meg videótípusokra.

2020. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

most belenéztem egy videójába. Na szépen helyrejött a foga:)

De már azzal kezdte a videót, hogy leszólt valami külföldi tiktokos bigét, hogy mivel csinált valami makeup hack videót, már egyből kapott egy ajándékcsomagot a maybelinne-től

Idk...sounds jelous.

2020. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
egyszerűen nem érdekelnek egy ronda nő szépségtippjei.. mennyi munka benne van a külsejében, de minek? ha már ilyen csatornát akarnék nézni, akkor egy szép nő praktikáira lennék kíváncsi.
2020. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Én sem tartom különösebben szépnek, abszolút tucat lány. Pl a hajával nem tudom miért nem kezd valamit, mindig úgy rálapul a fejére.
2020. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!