Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha folyton eszembe...

Mit tegyek, ha folyton eszembe jutnak a múltban történtek, és nem tudok a gondolatoktól szabadulni?

Figyelt kérdés

Ötödikes koromba új városba költöztünk, új iskolába mentem. Nem akartak velem barátkozni már az első perctől kezdve. Elkezdtek leszbikusnak mondani, mert nem volt még barátom. Az egész iskola leszbikusnak tartott. Pattanásos voltam, azért is mindenki csúfolt, hogy ragya-tanya, meg pattanás királynő. A tesi öltözőbe a cuccaimat lelökték a földre, sokszor a földön öltöztem. Amikor sorakozó volt, akkor mindig a hátam mögé jöttek, és hógolyóval meg kavicsokkal dobáltak. Volt, hogy minden kis k...ának elmondtak, meg leszbikusnak.

A legdurvább dolog az volt, amikor felvettem egy nadrágot, ami a mosásban picit összébb ment. Amikor leültem a székre, akkor lejjebb csúszott és kilátszott a fenekem meg a bugyim. Levideozták és elküldték mindenkinek. Egyszer megszöktem az iskolából, és rendőrségi ügy lett belőle, amiatt szöktem meg, mert bántottak. Ránk szállt a gyámügy. Pszichológushoz kellett járjak, és egy pszichiátriai megfigyelés alá is alávetettek. Azóta már elmentem abból az iskolából, de az egyik zaklatómmal egy iskolába járok, mert évfolyamtársam. Meglepő módon előre köszön nekem, pedig azóta eltelt vagy 6 év. Vissza szoktam köszönni neki.

Többször csináltam öngyilkossági kísérletet, összesen 5x. Fel akartam vágni az ereimet, de nem sikerült. Elég mélyen vágtam meg magam, és mai napig látszik a vágás nyoma a csuklómon, valószínűleg már sose fog elmúlni.

Nyugodt pillanataimban eszembe jutnak arról az időszakról képek, amik bevillannak. Ez rossz érzéssel tölt el. Nagyon. Utána órákig ezen kattogok.



2020. jún. 10. 12:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Már középiskolás vagyok, ez 5.-be történt, 6.-ba már egy másik suliba voltam, de ugyanabba a városba. És nagyon sok régi osztálytársammal együtt busszal járok. Nem bántanak, csak folyamatosan végigmérnek a szemükkel.


És hol voltak akkor a tanárok? Hát a tanári szobába szürcsölték a reggeli kávéjukat.

2020. jún. 10. 15:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!