Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szóval most akkor megfordult...

Szóval most akkor megfordult a világ, és a vékony lányokat lehet szidni, ahogy akarod?

Figyelt kérdés

Vékonyabb,magas lány vagyok. Kb modell alkat, annál kicsit izmosabb, de ez nyilván senkit nem édekel.

Régóta már több éve megjegyzeseket kapok, mostanában viszont igen megszaporodtak. Sose mondanék semmit egy testesebb ember kulsejere, ok megis ugy erzik ok nelkul megszolhatnak hogy te sovany vagy, egyel tobbet. Hogy tudsz igy kinezni.

Sokan ervelnek azzal hogy a koverebbeket is erik megszolasok megis az mindig rejtve marad, inkabb csak a hata mogott mondjuk el hogy o ducibb, a vekonyakat viszont nyilvánosan lehet alázni. Miert?

Nem csak a sajat helyzetemet nezem, ezt ne irja senki, mar eleg sokszor atragtam a temat.



2020. jún. 10. 19:08
 1/8 nemaRendőrség ***** válasza:
60%

Nevess a hurkás disznókon nyugodtan.

Ha beszólnak csak annyit mondj hogy oink oink

2020. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét verzió undorito, ha a kovereket disznozzak az is, ha a veknyakat palcikazzak az is.

En is megkaptam mar, hogy nyeszlet vagyok, csontkollekcio, meg hogy beteg vagyok e ugye 😃 magasról le.szarom

2020. jún. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Magyarorszagon vilagviszonylatban magas az egy negyzetkilometerre juto iszonyat tahok szama.

Keresik a konfliktust, leverik a frusztraciot mason. Cigany, zsido, naci, kover, sovany, mindegy, csak frocsoghessenek.

Be kell zarodni nekik. Nem meghallani.

2020. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A primitiv, impulziv, feltekeny emberek nem tudjak kontrollalni magukat. En voltam mar csontsovany modellalkat es ducika is, megsem voltam eleg jo a nagykozonsegnek sehogy sem. :-)
2020. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezen gondolkodtan en is. Folyamatosan kapom a beszolasokat, mert vekony vagyok. Oszinten lexoktam amugy szarni, de elgondolkodtato. En nem szolom le mas kulsejet, ok mi alapjan gondoljak magukat annyinak, h csak ugy beszolhatnak? Erdekes...
2020. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Én meg arra kapom a szidást, hogy dagadt vagyok...
2020. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is kapok megjegyzéseket, hogy sovány vagyok. Pedig nincs rossz alakom, van mellem és nem pálcika a lábam. De ha így lenne, akkor se kéne. Nem tudok hízni, ez van.

Kedvencem amikor megjegyzik, hogy "Fogytááááál!", főleg ha többször kapom, egymás után. Csoda, hogy látszom még...

Egyébként, azt megfigyeltem, hogy a kövérek cikizik inkább a soványakat, talán irigységből. Egyik barátnőm is, aki duci / "De jó neked!" /.

Nekem sose jut eszembe bárki külsejére megjegyzést tenni. Pláne, ha nem tehet róla.

2020. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sokszor beszoltak nekem is es mind dagadt felnottek

A vegen mar hozzajuk vagtam hogy jobb mintha dagadt lennek

Ekkor ment a pislogas

2023. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!