Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen álszent emberek a...

Miért ilyen álszent emberek a liberálisok?

Figyelt kérdés

[link]


"magyarországi rasszizmus, a ROMÁK ellen"


Aki ilyet állít, hogy milyen elnyomottak szegény cigányok, azokat mind elküldeném egy borsodi cigány faluba. Gondolom sokszor találkozhattak az ilyenek "romákkal" :)


https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=j8Iw1Y3dPxQ..


ez is egy tök kedves roma volt, csak 8 napon túl gyógyuló sérüléseket okozott egy 84 éves nőnek, szegény elnyomott pára :(



Amerikában is amit művelnek a négerek, és a sok őrült liberális meg adja alájuk a lovat.



Nektek mi a véleményetek?



#néger #liberalizmus #ciágny #gyurácsny
2020. jún. 11. 12:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"vagy csak a bőrszín alapján lehet szóvá tenni a bűnöket?"

6-os vagyok, olvasd el amit írtam, hova vezet az "el vagyok nyomva" gondolkodásmód. Ugyanaz vonatkozik a nemre mint a bőrszínre. És néha pont azok vezetnek félre leginkább akik szerint el vagy nyomva mert azt mondják neked amit hallani akarsz.


"Előbb indulnék sétálni éjszaka egy kizárólag cigánylakta borsodi faluba, ahol az összes lakos nő, mint egy fehér lakta településen, ahol minden lakos férfi"

Én is mivel nincs olyan hogy "fehér lakta település, ahol minden lakos férfi". De értjük mire gondoltál, nem rasszista vagy hanem szexista (mert az már mindjárt más...).

2020. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Csak óvatosan ám azzal a nőlakta borsodi faluban...! :-DDD


pl:

[link]

2020. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
azaz, megtépnék rendesen azon a csak nők lakta cigánytelepen :)
2020. jún. 11. 15:19
 14/17 anonim ***** válasza:

#10 jaaa oké, hát akkor a cigánybűnözés sem érdemel szót, hiszen azok is kenyeret esznek és vizet isznak bűnözés előtt.. Tisztáztuk.


#11 Elolvastam, és bár ne tettem volna. Mindig azoknak van a legnagyobb áldozatkomplexusa, akiknek a legkevesebb valós problémája van. A te problémáid csak a neten léteznek, és csak azért, mert olyan oldalakról szeded az infóidat, ahol direkt hergelik a hozzád hasonlóakat. Ha nem neteznél pár hónapig, meg is feledkeznél minden bajodrol. Ha bunkók veled, mert azt írtad, hogy leszarod a blm-t, kikapcsolod a telefonod és eltűnnik ez a probléma. A kisebbségek nem tudják "kikapcsolni" a társadalmi megkülönböztetést, ami miatt valós, életeket megváltoztató problémák érik őket.

Zavar hogy egy-két hülye p icsa mindenféle női kvótáról és nemi egyenlőtlenségekről járatja a száját ahelyett, hogy főzni tanulna? Kapcsold ki a gépet, és emlékezz vissza, hogy még most is férfi majdnem az összes hazug, mocskos inkompetens oligarcha, akik tönkreteszik az országot.

Félsz, hogy elhurcolnak valami koncentrációs táborba, mert konzervatív vagy? Félj inkább attól, hogy az idegosztályra zárnak be, mert kórosan paranoiás vagy.

A te problémáidat könnyű megoldani, mert ezek nem létező problémák. A valós problémák illúziói. De persze hogy a hozzád hasonlóak igaznak a leghangosabban.


#12 A te fajtád fáraszt a legjobban. Minden nő által elkövetett büntette jut több tucat, amit férfi követett el jóval durvábban, gyakrabban és kevesebb következménnyel.

A tény, hogy hír az, hogy pár nő osszeverekedett mutatja, hogy mennyire nagy a különbség férfi és női erőszak között. Ha férfiak összeverekednek az nem hír, hanem egy átlag koraeste egy kocsmában, ha meg nők tesznek ilyet, akkor az kimegy egy rakás hiroldalra, ti meg hetekig linkelgetitek különböző fórumokra, mondván, hogy "na tessék, itt a bizonyíték, hogy a nők is ugyanolyan rosszak mint mi" .


#13 Rendben, látom, hogy nem állsz készen arra, hogy ne csak a bőrszínről, hanem a nemekről is beszéljünk. Pontosan így gondoltam, köszönöm, hogy pont olyan álszent vagy, mint amilyennek gondoltalak. :)

2020. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ha bunkók veled, mert azt írtad, hogy leszarod a blm-t, kikapcsolod a telefonod és eltűnnik ez a probléma"

Ki mondta hogy rólam van szó? :D A nyugati "cancel culture" miatt ilyenkor fellépő munkanélküliséget se könnyű ám kikapcsolni :D


"emlékezz vissza, hogy még most is férfi majdnem az összes hazug, mocskos inkompetens oligarcha, akik tönkreteszik az országot."

Mert ha nők lennének azok a hazug mocskos inkompetens oligarchák akkor már jobb lenne? :D


"Félsz, hogy elhurcolnak valami koncentrációs táborba, mert konzervatív vagy? Félj inkább attól, hogy az idegosztályra zárnak be, mert kórosan paranoiás vagy."

Te meg kórosan szingli. Menj és szedj fel valakit (ha tudsz) mert ahogy elnézem rádfér :)

2020. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

"


ne csak a bőrszínről, hanem a nemekről is beszéljünk


"


Ok, akkor sétálj végig egy utcán ahol csak fehér férfiak vannak, és egy utcán ahol csak cigány férfiak vannak.


Kíváncsi lennék a végeredményre :)


De van egy jobb ötletem, költözz egy muszlim országba, ha már ilyen elfogadó libsi vagy, és ott is próbálj meg hasonlóan érvelni :3

2020. jún. 11. 15:58
 17/17 anonim ***** válasza:
16: ja-ja, mikor megkéselték a fehér srácot a Tavaszmező utcában, olyan felszólamlással, hogy "mit keresel te itt a MI UTCÁNKBAN???"
2020. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!