Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindennel le vagyok késve,...

Mindennel le vagyok késve, ami az életemben kellett volna, hogy történjen, elmaradt. Az osztálytársaimhoz képest nagyon le vagyok mindennel maradva. A lemaradást sehogy se tudom behozni, mert már benne vagyok a korba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogadd el, én is elfogadtam
2020. jún. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudom mit érzel. Azt mondják nem jó dolog, ha másokhoz hasonlítgatod magad, csak azt nem tudom, hogy akik ezt mondják azok hogy gondolják...Ez ugyanis fizikailag lehetetlenség.

Látom pl, hogy Zsófinak már gyereke van, nekem meg párom sincs, akkor ezt nehéz nem észrevenni.

2020. jún. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Még iskolás vagy, szóval relatíve kevés dolog van, amivel le vagy maradva és sok időd rá, hogy behozd, szóval no para! Vagy úgy értetted, hogy volt osztálytársak? Hány éves vagy? Mi az, hogy benne vagy a korban? Miben maradtál le?
2020. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy és miben vagy lemaradva? A mit tegyél kérdésre könnyebb lenne válaszoni, ha konkrétabban elmesélnéd.
2020. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

2es (és Kérdező)


Azért butaság másokhoz hasonlítani magatokat, mert ilyenkor az ember rendszerint csak a hiányosságait veszi észre. Pl. Bélának saját lakása van én meg csak mamahotelben lakok. Azt viszont nem veszi észre/értékeli az ember, hogy neki még élnek a szülei, támogatják, Béla szülei viszont meghaltak.

A másik dolog pedig, hogy sokszor a másik ember életének csak a felszínét ismerjük. Ismerek olyan párt, akik látszólag álompár és tökéletesek, de amúgy meg a srác rendszeresen félrelép...

2020. jún. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%
Kezdésképp: Ne hasonlítgasd magad máshoz.
2020. jún. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!