Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gaz ha massabb vagyok mint...

Az gaz ha massabb vagyok mint az osztalytarsaim? En sorozatokat nezek szabad idomben, konyveket olvasok, cikkeket olvasok kvizeket teszteket toltok ki ismeretterjesztes celjabol, tanulok, enis telefonozok nem is keveset de en nem vagyok olyan mint ok

Figyelt kérdés
En nem jarok bulikba es nemis engednenek a szuleim nem cigizek nem drogozok nem valtom hetente a barataim sot nem is fiuzok nem ezek az elet szamomra velem lenne a baj? hogy nem vagyok olyan mint ok es kilogok a sorbol?
2020. ápr. 30. 13:54
 1/5 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
63%

A kis hopehely szindromas. A tinik fele ilyen.

Nyugi, semmi nincs...

2020. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Semmi olyan nem derült ki ebből, hogy kilógnál az átlagból.
2020. ápr. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem gáz. Én is ilyen voltam kamaszként.
2020. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Miert lennel masabb? Minden 2. kamasz ilyen
2020. ápr. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy 2. kamasz ilyen, de a kérdező nyilván olyan környezetben (osztályban) van, ahol nem így van. Szóval ott jogosan érzi magát „másnak”.
2020. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!