Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek velem az osztály...

Hobie kérdése:

Miért ilyenek velem az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Nos, lehet nem valami nagy dolog, de nem értem őket. Fiú osztálytársakról van most szó. Állandóan bunkóskoskodtak, leszóltak. Nem is tudom mi bajuk lehet, kedves voltam, nem bunkóztam soha se velük. Nem beszélek túl sokat a körükbe, csendesebb is vagyok. Na de most nem is erről lenne szó. Csináltak egy "osztály" messenger csoportot és ugye engem is felvett az egyik barátnőm a csoportba. Amióta csak felvettek mondja az egyik fiú hogy jó lenne már kidobni engem. Aztán ezzel szórakozott, megkérdeztem tőle mi baja azt mondja "csak vicces". Most meg a másik dobott ki csak random. Már úgy vagyok ha mégegyszer felvesznek magam lépek ki szép kis idézetekkel feléjük. Mi bajuk lehet velem?:(
2020. ápr. 11. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális 10 évesek között. Az nem normális, hogy 10 évesként ide írogatsz.
2020. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az hol van, hogy tíz éves?
2020. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló. Sajnálom, de itt most nem 10 évesekről van szó, hanem 16 évesekről, nehogy megbántsam a lelkedet hogy kiírtam. Ja és nem, ez nem normális mert a másikat megbántani, megalázni nem éppen a legjobb, úgy hogy nem is tettem semmit, bocsika.:/
2020. ápr. 11. 18:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem kedvel téged. Nem kell ehhez különösebb ok.
2020. ápr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Akinél azt tapasztalják, hogy fáj neki, vagy lelkileg érzékenyebb, akkor - ha olyanok - rászállhatnak, piszkálhatják, elég szomorú. :-(
2020. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#4-es

Tudom hogy nem kedvel, ez tény és való. De ezt már alapból tudom. Azt nem értem mért kell kirakni a csoportból, nem is szólok hozzá csoporton belül se. Többször is hívtak hívásba, csak azt nem értem minek. És csak úgy random kidob mert ez olyan "vicces".

2020. ápr. 11. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük, ne hagyd hogy ez lehúzzon téged. A középiskolás kölykök a leggonoszabb, legelvetemültebb, legundorítóbbak a különböző embercsoportok közül. Ahhoz már elég idősek és intelligensek, hogy tudják hogyan kell érzelmileg igazán bántani valakit, de ahhoz még nem elég érettek, hogy megértsék, hogy ez nem etikus, nem emberi dolog.

Kerüld el őket, érettségizz le és valószínűleg jobb közegekbe kerülhetsz! Egyetemen vagy munkahelyen gyakrabban előfordulnak érettebb emberek (ott is van jópár neandervölgyi mondjuk).

2020. ápr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem embercsoportot, hanem korcsoportot akartam írni.
2020. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem legjobb, ha nem reagálsz a bántalmazásra, semmilyen módon. Akarnak keresni akik kidobtak: ignoráld (és meg se nézd, el se olvasd) üzeneteiket, talán elgondolkodnak önmagukon, vagy abbahagyják, mert nem kapnak reakciót.
2020. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen egy dolgot tehetsz: Teljes mértékben szakitsd a kapcsolatot interneten velük, ennyi. sajnos vannak ilyen elcseszett, ostoba emberek, nem kell velük foglalkozni.

Ha pedig élőben is próbálkozik nagyon fontos hogy maradj határozott és ne félj tőlük mert valójában nem árthatnak neked! (csak próbálják)


Amelyik kutya ugat, az nem harap!

2020. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!