Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lánybunyóban hova...

Szerintetek lánybunyóban hova érdemes leginkább ütni/rúgni?

Figyelt kérdés
Pl.: has,térd,mell,boka,hajhúzás,lágyék ilyenekre gondolok, hova érdemes támadni? És miért? Főleg lányok/tapasztaltak válaszát várom.

2020. jún. 11. 20:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Sehova, lehetne több eszed, és ne állj le verekedni.
2020. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%
Oldal, has, hajánál fogva lerántod (ha hosszú). Húzogatni szerintem nem érdemes, csak rántani.
2020. jún. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
46%
Arc, haj, mell
2020. jún. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
25%
Sehova nincs szánalmasabb a lánybunyónál de férfiként(ami nem érdekel mert értek hozzá) azt mondom hogy taposd meg szemből a combját mert nem tud akkor majd közelebb menni és nagyon fájdalmas(azért fontos hogy ne engedd közel mert lányok vagytok gyengék és képzetlenek ezért rángatnátok egymást és az nyerne akinek szerencséje van --->aki földön van azt a másik megcsapkodja megnyugszik és sír tehát ezt el kéne kerülnöd)
2020. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%
Hajtépés, mell.
2020. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Először lábkunyhónak olvastam, utána lánykunyhónak:D Szerintem ne verekedjetek ! :) Beszéljétek meg egy őszibaracklé meg egy tál keksz mellett! :):):)
2020. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Megbeszélni a dolgot, max. egy szkander, és ennyi.
2020. jún. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
Punczi, méh.
2020. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Ovis és szánalmas szint...


Önvédelem meg más téma, nálam nagyobb faszikat, tettleges zaklatókat kiütöttem.

De én tanultam is több sportot.


Majd ha valaki lefog s meg akar erőszakolni, akkor vagy bajban, nem pedig gyerekes p;csa legyintgetésen...


Már bocsánat.


Kívánok csak 1 olyan perverz zaklatót, akikbe bele botlottam az életem során.


Az intelligens kommunikációval rendes IQ, EQ val rendelkezők társaságában bármit meg lehet beszélni és oldani.


Aki pedig nincs azon a szinten, ignorálom vagy csak egy igaz boldog mosoly, köszönés és OFF, majd fókuszálok a rendes emberekre, szeretteimre.

2020. jún. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
64%
gyomorszáj, nyak, arc
2020. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!