Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lánybunyóban hova...

Szerintetek lánybunyóban hova érdemes leginkább ütni/rúgni?

Figyelt kérdés
Pl.: has,térd,mell,boka,hajhúzás,lágyék ilyenekre gondolok, hova érdemes támadni? És miért? Főleg lányok/tapasztaltak válaszát várom.

2020. jún. 11. 20:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
Hát...nem vagyok cigány, így nem szoktam verekedésbe keveredni. De a nők elég kis része tud kivédeni egy öklöst arcba, szóval ha már bunyó, akkor nem tépném a haját mint az oviban, hanem elsőre kiütném. De csak ha ő támad meg és muszáj, mert nálam ez nagyon nem menő.
2020. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
36%

Munkacsoportban MINDENKÉPPEN BECSÜLETSÉRTÉS kategória, ha valakiről valótlanságot állítunk, gúnyolódni próbálunk bármely tulajdonsága miatt.


Sportszerűtlenségnek tartom az ökölharcot. Írásban érdemes FELNYITNI A SZEMÉT a bűnösnek. Létezik még FEGYELMI BEJEGYZÉS/ElJÁRÁS MEGINDÍTÁSA akármelyik munkahelyen?

2020. aug. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
46%
Én a térdét rúgnám, ha muszáj lenne.
2020. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
57%
Gyomorszáj, csikló
2021. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Majd az edző elmondja. Legalábbis remélem, hogy nem nyilvános helyen vagy utcán verekedésre gondolsz.
2021. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
14, megértem miről beszélsz, nálunk volt egy nő aki komolyan megfenyegetett minket, hogy megver. Mindenki előtt mondta, de olyan stílusban, hogy még a férfiak is megfagytak. Nem cigány volt, hanem román. Előtte mindenki normálisnak gondolta, sőt még sztárolták a férfiak mert folyton rázta a picáját, de aztán hamar leesett a renoméja. Én biztos hogy rúgtam volna ha kell, mondjuk a térdét, sípcsontját, de aztán otthagyom, max önvédelmi szinten csináltam volna.
2021. jan. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26os vagyok, kaptam egy üzit tőletek, de itt szeretnék válaszolni, biztos ami biztos. Az üzi:


"Szia.

Megkérdezhetem hogy konkrétan mért fenyegetett meg titeket a román csaj, és ti hogy reagáltatok?"


Válasz: Ez egy valójában teljesen elmebeteg, álszent pica volt, tele mindenféle pasiüggyel. Minden pasit megszédített, aztán menekültek előle mikor rájöttek, hogy nem normális. Az egyik ilyen pasija egyszer odajött hozzánk és elmondta, hogy behálózta a román csaj, és mostmár érti mi ez az ellenséges viszony köztünk. A csaj szerintem erre gurult be, de igazából nem tudom, mert mindenféle szarkavarás volt körülötte. Mi, és mindenki más is csak meg voltunk döbbenve, mondom megfagytunk, hogy hogy lehet valaki ennyire buta.

2021. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!