Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálok világot látni. Ez...

Utálok világot látni. Ez mennyire deviáns dolog?

Figyelt kérdés

Magyarországon belül gyakorlatilag akárhova el tudnék menni mivel a MÁV alkalmazottjaként ingyen utazok de egyszerűen nem érdekel semmi.

Igazán a Magyarországon kívüli világ sem, mert úgy vagyok vele hogy eleget tudok azokról a dolgokról, amiket megnéznék és nem igazán tudnék rácsodálkozni az adott helyre.

Egyszer voltam Kairóban és egyszer Rómában de hülyére untam magam, mert pont azt kaptam amire számítottam. Mindkettő csodálatos város de én már réges rég tudtam róluk jóformán mindent, amit az idegenvezetésen elmondtak.

Számomra az lenne élmény ha ki tudnék költözni egy másik helyre és évekig ott élni, hogy igazán átérezzem az ottani mindennapi életet de nyilván ez már nem a turizmus része.



#utazás #turizmus #nyaralás #világ látás
2020. jún. 11. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én is utálok utazni, mikor külföldre mentem, egy nagy nyűgnek éreztem az egészet, de a belföldi utazásokért sem vagyok oda, jobb szeretek itthon lenni

szerencsére nem kötelező menni, és ráadásul ez egy drága hobbi, amit én szeretek csinálni, az meg gyakorlatilag ingyen van

2020. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más. Nincs veled semmi baj. De amúgy biztosan vannak Magyarországon is eldugott érdekes helyek, amiket érdemes megnézni. Természeti szépségekre gondolok főleg. Vagy ha városi vagy, akkor ilyen lehet számodra egy faluban éjszaka megnézni a csillagos égboltot.


Nem eldugott, de talán tetszene neked Szarvason és/vagy Kisbéren a Mini Magyarország kiállítás, mert rácsodálkozhatnál az általad ismert épületekre (szerintem az ilyen úgy élmény igazán, ha élőben is láttad).

2020. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem deviáns, mindenki másban leli az örömét, van, aki az utazásban, van, akinek az utazás csak nyűg. Ez nem probléma egyáltalán.


Én szeretek utazni, de mindig messziről kerülöm a tipikus "turistás" programokat, mert egyáltalán nem szeretem őket, szerintem nem lehet rendesen megismerni a várost meg a szokásokat ezáltal. Nyilván, ha van egy-két nevezetesség azt megnézem, lezavarom egy nap alatt, de alapvetően szeretem inkább a saját dolgaimat csinálni, sétálgatni, betérni kis éttermekbe, kávézókba, ide-oda.

2020. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én se szeretek
2021. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!